Привітання батьків з першокласником або першокласницею своїми словами на 1 вересня

Привітання з першокласником або першокласницею своїми словами

1 вересня діти з хвилюванням тримають за руку своїх мам і тат, але вже зовсім скоро вони оговтаються, і стануть частиною великої дружної родини, ім'я якої - школа. Завжди виникає бажання привітати батьків з цим незабутнім днем! 

Нехай назавжди залишаться в пам'яті ці чарівні моменти, коли ваша крихітка вирушила у велику подорож хвилями знань. Бажаємо вам, щоб діти приносили вам не тільки щоденники, а радість за свої вчинки і перемоги; щоб перший навчальний рік минув весело і захоплююче і для вас, і для вашого першокласника чи першокласниці. У добру путь, друзі!

Побажання учням у навчанні прозою - привітання учням на 1 вересня!

Побажання учням у навчанні прозою

Осінь наближається швидко - знову доведеться мати справу з вчителями. Нехай цей рік буде щасливим для тебе, а ти в класі - як завжди неперевершеним. Нехай твій мозок наповнюється знаннями, а телефон - номерами красивих дівчат. Зрештою, бажаю тобі процвітання - нехай на твоєму обличчі завжди грає посмішка!

Вітання на 1 вересня українською


Вітаю з 1 вересня і бажаю тобі, щоб цей найкрасивіший період життя приніс багато успіхів та безліч нових друзів. Пам'ятай, що навчання полягає не тільки в досягненні найкращих результатів, а й у радості від нових вражень у шкільному житті! 

Вітання на 1 вересня українською

Привітання вчителям на 1 вересня від батьків

Привітання вчителям від батьків з Днем знань

Ми зібрали для вас тексти привітань вчителям на свято День знань, тобто на 1 вересня. Всі привітання написані прозою, тобто своїми словами (не віршовані). Ви можете їх використовувати для привітань свого найріднішого вчителя, чи всіх вчителів школи, колег, друзів і близьких, які працюють у сфері освіти, доповнювати їх власними побажаннями і епітетами. Ви можете скласти власне унікальне привітання, використовуючи частини наших, які вам найбільше до душі.

Привітання вчителям на 1 вересня від учнів

Привітання вчителям від учнів з Днем знань

Привітання від krainau.com вчителям від учнів. Привітання наведені в якості зразку, ви можете, скориставшись ідеями, скласти власне привітання, ну і, зрозуміло, що імена вчителів наведені у наших  привітаннях є умовними і використовуються в якості прикладу. Вам просто треба підставити ім'я вашого вчителя чи вчительки.