Привітання з першокласником або першокласницею своїми словами

Привітання батьків з першокласником або першокласницею своїми словами на 1 вересня

Привітання з першокласником або першокласницею своїми словами

1 вересня діти з хвилюванням тримають за руку своїх мам і тат, але вже зовсім скоро вони оговтаються, і стануть частиною великої дружної родини, ім'я якої - школа. Завжди виникає бажання привітати батьків з цим незабутнім днем! 

Нехай назавжди залишаться в пам'яті ці чарівні моменти, коли ваша крихітка вирушила у велику подорож хвилями знань. Бажаємо вам, щоб діти приносили вам не тільки щоденники, а радість за свої вчинки і перемоги; щоб перший навчальний рік минув весело і захоплююче і для вас, і для вашого першокласника чи першокласниці. У добру путь, друзі!

Детальніше: Привітання з першокласником або першокласницею своїми словами

Побажання учням у навчанні прозою

Побажання учням у навчанні прозою - привітання учням на 1 вересня!

Побажання учням у навчанні прозою

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

Осінь наближається швидко - знову доведеться мати справу з вчителями. Нехай цей рік буде щасливим для тебе, а ти в класі - як завжди неперевершеним. Нехай твій мозок наповнюється знаннями, а телефон - номерами красивих дівчат. Зрештою, бажаю тобі процвітання - нехай на твоєму обличчі завжди грає посмішка!

Вітання на 1 вересня українською


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (4 Votes)

Вітаю з 1 вересня і бажаю тобі, щоб цей найкрасивіший період життя приніс багато успіхів та безліч нових друзів. Пам'ятай, що навчання полягає не тільки в досягненні найкращих результатів, а й у радості від нових вражень у шкільному житті! 

Вітання на 1 вересня українською

Детальніше: Побажання учням у навчанні прозою