З Хрестинами: картинки, листівки, привітання

Картинки з Хрестинами

Картинка з Хрестинами

Привітання з Хрестинами

Листівка з Хрестинами

Прикольна картинка з Хрестинами

Гарні привітання з Хрестинами

Картинка вітання з Хрестинами

З Хрестинами донечки

Привітання з Хрестинами дівчинки

Привітання з Хрестинами донечки

Вітальна картинка з Хрестинами

З Хрестинами синочка

Листівка привітання з Хрестинами сина

З Хрестинами хлопчика

Листівка вітання з Хрестинами синочка

Що дарувати на хрестини хлопчика чи дівчинки

Хрестини - особливе свято для дитини та її батьків. Вважається, що цього дня малюк отримує власного янгола-охоронця. Ну а будь-яке свято - це привід для подарунка. Питання тільки в тому, що доречно піднести в такий день.

Православна церква жодних суворих рекомендацій з цього приводу не дає. Обумовлюється лише, що подарунок має нагадувати про дні хрещення і бути корисним. Тож орієнтуватися варто тільки на власний смак і традиції.

Хрещені батьки - головні дарувальники

Хрещені мама і тато мають піднести крихітці найбільш значущі подарунки. Згідно з правилами, прийнятим в православній вірі, хрещена мати дарує дитині одяг - Крижми (тканина, в яку загортають малюка після занурення в купіль), мереживний чепчик і хрестильне платтячко з ніжною вишивкою рожевого або блакитного кольору.

Хрещений батько зазвичай купує хрестик. Перший хрестик не обов'язково має бути золотим або срібним, згодом його можна замінити. До натільний хреста хресний має подарувати ланцюжок, але відразу його надягати не варто, адже він вкрай незручний і навіть небезпечний для малюка.

Гарними подарунками і для хлопчика, і для дівчинки вважаються срібна ложечка "на зубок", строката дитяча Біблія, якісна постільна білизна.

Ікона і ладанка

Одні з найбільш підходящих подарунків - мірна ікона та ладанка. Якщо з ладанкою все зрозуміло, то ікона має бути не проста.

Мірна - тобто написана на полотні або дошці висотою у зріст малюка при народженні. Тобто, якщо дитина народилася зростом 56 см, такої висоти і має бути ікона. Зображують на іконі зазвичай святого - покровителя дитини. Ставлять її поруч з ліжечком маляти.

Не забороняється дарувати ікону із зображенням Миколи Чудотворця, Богородиці (для дівчинки) або Спасителя (для хлопчика).

Крім того, можна подарувати образок із зображенням янгола-охоронця.

Традиції дарування на хрестини

Традиційно гарними подарунками вважаються срібні вироби, посуд - не тільки ложечка, а й чашка, наприклад, або інший посуд. Срібний дзвіночок - здавна він вважався потужним оберегом, який захистить малюка від нечистої сили, недоброго ока і злих духів.

Ще один символічний подарунок - горох або боби. Прийнято вважати, що якщо їх подарувати дитині на хрещення, то вона виросте красномовною Але варто пам'ятати, що це скоріше доповнення до основного подарунка, а не самостійний презент.

Проявіть фантазію

Решта гостей на хрестинах можуть у виборі презентів проявити фантазію в залежності від фінансів і статі дитини. До переліку подарунків на хрестини хлопчика зазвичай входять речі та взуття на виріст, ходунки, коляска, дрібна побутова техніка, іграшки та солодощі.

Гарний подарунок на хрестини дівчинки - невеликі дорогоцінні сережки, які малятко одягне, ставши дорослішим. Можна презентувати гарний набір дитячого посуду, нарядне вбрання. Дуже милим подарунком будуть слюнявчик або будь-яка інша річ з іменною вишивкою для малятка. В іншому набір подарунків для дівчинки практично не відрізняється.

Доречним буде подарувати і гроші в конверті. Ще один варіант - допомогти накрити батькам святковий стіл, придбавши необхідні продукти, або піднести великий святковий торт. Головне, ваш подарунок має бути зроблений з душею, адже ви йдете на найсвітліше свято.