10 кроків, щоб змінити своє життя

 Введення. Прийміть виклик

10 кроків щоб змінити своє життя на кращеТільки дурень вважає, що знає все. Мудра людина розуміє, що все наше життя - це процес постійного вивчення і пізнання себе. Найгірше, що може зустріти нас на шляху нашого розвитку, це опущені руки і твердження, що більше ми нічого не в змозі дізнатися, і більше нічого не можемо зробити, щоб наше життя ставало все кращим і кращим. Якщо нам здається, що ми вже знаємо про все, і, незважаючи на це, наше життя не виглядає так, як би ми того хотіли, це може означати тільки одне. Чогось, все ж, ми не знаємо. І час це змінити.

Час щось змінити у своєму житті, але як?

Ми вже з'ясували, що глобальні зміни в нашому житті, приносять найкращі результати. Що зміна життя в різних площинах дасть нам кращі результати, ніж зосередження лише на одному його елементі. Що будь-які зміни в нашому житті починаються в нашій голові і це від нашої голови, а точніше від нашого мислення, варто почати процес змін.

Час від теорії перейти до практики. У нас для Вас, дорогий читачу, є пропозиція: 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще. Кожен крок надасть Вам натхнення і дозволить по-іншому оцінити Ваші колишні погляди на життя і на Ваш нинішній образ мислення. В кінці цього шляху Ви прийдете додому і самі не зможете повірити, як мало потрібно, щоб отримувати більшу радість від життя і з легкістю досягти мети, яку Ви собі обрали.

Особистий розвиток? Ніхто мені не буде розповідати, як мені жити!

Спокійно, ми не будемо Вам вказувати щось міняти. Ми не будемо схиляти Вас до зміни Вашого мислення. Якщо ви виявите, що Ваш поточний підхід повністю правильний – все добре. Вважайте, що 10 кроків, щоб змінити життя на краще це просто легкий спосіб, щоб порівняти Ваш образ мислення з тим, про що ми Вам розповімо. Якщо після 10 кроків, ви виявите, що Ваш поточний підхід кращий – ви залишитеся з ним і ствердитеся в правильності поточних переконань. Досить того, що Ви підійдете до 10 кроків до кращого життя, як до обговорення. Дискусії, в яку Ви заходите зі своїм поточним способом мислення і підходом до життя, а ми зі своїм. Ви нічим не ризикуєте.

Наша пропозиція проста. Ми закликаємо Вас прийняти виклик. Виклик, який не буде від Вас вимагати, ні фінансових витрат, нічого більше, ніж інвестувати кілька хвилин на тиждень в свій розвиток і пізнання.

10 кроків, щоб змінити своє життя на краще

Ок. А в чому підступ?

У чому підступ? Ні в чому. Ми писали, що зробити 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще, не вимагає від Вас якихось витрат. Ми знаємо, що підручники та тренінги з особистісного розвитку коштують дорого. Ми можемо домовитися, що 10 кроків теж не буде безкоштовним. Нашою валютою будуть не гроші, а "лайки" і коментарі. Якщо ви вважаєте, що за цей крок варто заплатити, тисніть лайк або під будь-яким записом залишайте коментар. Це не зависока ціна?

Ну і який перший крок?

Перш ніж ми перейдемо до першого з 10 кроків, ми попросимо Вас про дві речі: відкритість і щирість.

Якщо Ви читаєте тут, це означає, що Ваш розум відкритий, і Ви розумієте, що завжди варто шукати натхнення і нових ідей. Це відмінна позиця для старту. Ми надамо вам 10 ідей і натхнень, а Ви вже самі зможете вирішити, чи варто спробувати їх. Однак для того, щоб об'єктивно порівняти Ваші переконання з тим, що Вам пропонується, важливо, щоб Ви не замикалися у міцності своїх переконань. Як людина відкрита для нової інформації, ймовірно, Ви цього не робите, але кожному з нас підсвідомість іноді викидає фокуси та укорінює в голові якісь припущення. Припущення, що те, чого Ви ще не бачили, заздалегідь погане або гарне, правдиве чи неправдиве, і так далі. Однак, у нас є один спосіб, щоб не віддати себе у владу підсвідомості.

Думки, якими ми з Вами поділимось на наступних етапах, не будуть об'єктивно ні добрими, ні поганими. Не будуть ні істинними, ні хибними. Не будуть правильними, чи неправильними. Вони просто являють собою певний підхід до життя і певний спосіб мислення. Ми розуміємо, що беручи участь в наступних кроках ви будете нести з собою багаж своїх власних думок і переконань. Розповідаючи про подальші дії ми приймаємо, що Ваші думки об'єктивно не є ні добрими, ні поганими. Ні справжні, ні брехливими. Ні вірними, ні хибними. Просто вони Ваші.

Як змінити своє життя на краще за 10 кроків

Якщо мова йде про чесність, це все, що нам потрібно, щоб Ви були чесні перед собою. Звичайно, Ви не будете мати з цим Як змінити своє життя на краще за 10 кроківпроблем. Бо самі краще знаєте, як виглядає Ваше життя, і чи виглядає воно так, як би Ви того хотіли. Самі добре знаєте, що до того, на якому етапі Ви зараз знаходитесь, привело Вас те, як Ви мислите.

Події

Не впевнені, що мислення має такий важливий вплив на Ваше життя? Ви праві. Ви можете мати сумніви. Зрештою, дивлячись на наше життя, легко можна помітити, що формують їх події. Це вони найбільш помітні і саме через їх призму ми оцінюємо наші успіхи і невдачі, і, як наслідок, – наше життя.

Дії

Варто, однак, зазначити, що певні події є результатом наших дій. Ефект, який іноді з'являється відразу, іноді лише через деякий час. Коли вдарите м'яч у бік воріт і заб'єте гол - це буде миттєвим результатом Вашої дії. Якщо ви починаєте вивчення іноземної мови, вміння спілкуватися нею буде ефектом, який з'явиться тільки через деякий час. Це ефект дії, яку Ви зробили в минулому. Дивлячись ще далі, результатом цих дій буде певна зміна у Вашому житті. У першому випадку, це буде, можливо, радість від перемоги в матчі, тренер помітить Ваші навички, пропозиція трансферу до кращого клубу тощо. У другому випадку, можливо, Ви отримаєте кращу роботу, зросте заробітна платня, закордонні стипендії та інше.

Думки

Наші дії є наслідком наших думок. Те, що Ви вдарили в цей, а не в інший момент по м'ячу, було викликано блискавичним аналізом ситуації на полі і прийняттям рішення про удар. Навіть якщо Вам здалося, що зроблено це було інтуїтивно, все ж Ваш розум провів певний процес прийняття рішень, створюючи думку, яка призвела до певних дій. Якщо Ви почали вивчення іноземної мови, то цій дії також передував аналіз, тобто процес мислення. Думка привела Вас до певної дії, і ця дія викликала конкретну подію.

Переконання

Те, які думки виникають в нашій голові, випливає з наших переконань, тобто мислення. Думка про удар в певний момент випливає з нашого переконання, що варто зробити удар, якщо надасться можливість потрапити у ворота, а не віддати пас колезі по команді і далі розігрувати ситуацію, підводячи до удару по воротах. Думка про вивчення іноземної мови випливає з нашого переконання, що розвиток мовних навичок дає певні переваги.

переконання - > думки - > дії - > події

Отже, як легко помітити, наше життя формують певні події. Ці події є результатом наших дій, які в свою чергу приносять в життя наші думки. Те, як ми думаємо, випливає з нашого способу мислення і наших переконань.

Тому, щоб вплинути на події, які формують наше життя, варто копнути глибше і зосередитися на їх фундаменті. Варто зосередитися на причині, а не симптомі. Бо якщо викорінити ці причини (тобто наші переконання і спосіб мислення), ми автоматично вплинемо на пов'язані з ними симптоми (тобто події, орієнтовані на наше життя). Наше багатство, здоров'я, самопочуття, фігура, контакти з іншими людьми і протилежною статтю, є відображенням наших переконань. Щоб насолодитися красивими і здоровими здобутками, ми маємо спочатку подбати про сильні та здорові корені. У зворотній бік це не спрацює.

10 кроків, щоб змінити своє життя на краще

Про що піде мова далі?

У наступних десяти кроках ми зупинимося на коренях, тобто переконаннях, які формують наше життя. Кожна стаття буде описувати один крок, в якому ми розглянемо два переконання. З одного боку будуть стояти переконання, які характеризують людей багатих, успішних і націлених на підвищення якості свого життя. З іншого боку переконання, які супроводжують людей, які своїм життям не задоволені, не досягли успіху і багатства.

Спостереження і контакти з людьми різних соціальних груп, з різним рівнем достатку і з різним рівнем задоволеності життям, дозволяють побачити деякі загальні риси, що зв'язують їх підхід до певних аспектів життя. Кожна людина індивідуальна, має інші думки і робить інші дії. Люди з однаковим рівнем достатку і тим же рівнем успіху характеризуються схожими переконаннями, на яких засновані їх думки та дії.

Саме ці переконання і їх вираженість визначають, хто вони і яке життя ведуть. Саме переконання одних змушують підніматися все вище і вище, або після поразки – відштовхнутися від дна і повернутися на той же або ще більш високий рівень життя, інших змушують перебувати в одному і тому ж місці або знизити свої очікування.

Наприкінці введення. Ще тільки одне зауваження.

Щоб було зрозуміло. Кожен з цих підходів до життя, має свої причини і жоден з них не є об'єктивно ні хорошим, ні поганим, ні правильним, ні неправильним. Ми не вважаємо, що кожен має прагнути до багатства, успіху і покращення свого життя. Але кожен має право до них прагнути, за умови, що він цього бажає.

Що важливо, ми не вважаємо також, що бути бідним, незадоволеним своїм життям, втікати від успіхів - це щось об'єктивно погане або неправильне. Кожен з нас має право на таке життя, яке йому підходить, і Ви не можете об'єктивно визнати один підхід до життя кращим від іншого. Кожен з нас має право мати інші очікування від свого життя і має право формувати їх так, як вважає за потрібне.

10 кроків, щоб змінити своє життя на краще - це виклик для тих з Вас, хто не сприймає застою і вважає, що варто розвиватися, дбати про підвищення свого стану, багатства, прагнути до успіху і підвищувати рівень задоволеності життям. Тільки від Вас залежить, який спосіб життя Ви вважаєте прийнятним.

Як змінити своє життя
10 кроків, щоб змінити своє життя
1 КРОК 2 КРОК 3 КРОК 4 КРОК 5 КРОК 6 КРОК 7 КРОК 8 КРОК 9 КРОК 10 КРОК