Привітання з днем ангела Аліна

День ангела Аліни. Іменини Аліни.

29 липня:великомучениця Алевтина Кесарійська

Дівчаткам або жінкам на ім'я Аліна, дають хрещене ім'я Алевтина, бо в церковний календар жіночих імен такого імені, як Аліна, не містить. Саме через це днем ангела Аліни є 29 липня - день вшанування Алевтини Кесарійської.

Картинки привітання з днем ангела Аліна

Картинки привітання з днем ангела для Аліни

Картинки з днем ангела Аліна

Картинки з іменинами Аліна

Привітання з іменинами Аліна

Листівки з днем ангела Аліна

Характеристика імені Аліна

Жінка з цим ім'ям обладає завидною силою волі. Якщо вона щось вирішила, то не відступиться від свого за жодних обставин. На відміну від багатьох жінок, Аліна не боїться самотності. Вона здатна до самодостатності, вміє сама подбати про себе і отримує від цього задоволення. У неї розвинене почуття обов'язку. За це її цінують близькі друзі і колеги. Аліна рідко зближується з людьми, але за тих, кого вона може назвати своїми, ця жінка стоїть горою. Аліна має чіпкий та допитливий розум, тому часто вибирає інтелектуальну роботу.

Власниця цього імені досить конфліктна. Можливо, вона в цьому не зізнається навіть самій собі, але Аліна отримує задоволення від сварок і з'ясування стосунків. Це талановитий маніпулятор. Аліна здатна за день посварити близьких подруг, які дружили все життя.

Аліні подобається відчувати себе бажаною, тому вона багато фліртує, навіть з тими чоловіками, які не в її смаку. Увага протилежної статі необхідна їй для підняття самооцінки. Крім цього, вона хоче викликати заздрість оточуючих жінок, відносини з якими у неї не дуже гладкі. В глибині душі Аліна боїться серйозних зв'язків. Тому її може завоювати лише дуже терплячий і наполегливий чоловік. Якщо він витерпить всі її скандали на початку, вона відплатить йому щирою відданістю.

У шлюб Аліна зазвичай вступає пізно, коли її активний темперамент трохи заспокоїться. Юна Аліна могла принципово відмовлятися від обов'язків господині в будинку, зріла власниця цього імені починає відкривати в собі любов до кулінарії, облаштування побуту. 

Аліні краще працювати наодинці або в тому колективі, де кожен зайнятий своєю справою. З неї може вийти хороший юрист, бухгалтер, менеджер. Вона сувора з підлеглими, але справедлива. Під її керівництвом люди працюють на повну.

  • «Зимова» Аліна - розумна, послідовна в діях, рішуча;
  • «Осіння» Аліна - практична, спритна, заповзятлива;
  • «Літня» Аліна - ексцентрична, запальна, добродушна;
  • «Весняна» Аліна - фантазерка, романтик, уперта, творча натура.

Читайте також:

Аліна - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Аліна!