Привітання з днем ангела Дарина

День ангела Дарини. Іменини Дарини.

1 квітня Дарія (Дарина) Римська, мучениця

4 квітня Дарія (Дарина), мучениця

17 серпня Дарія (Дарина)

Картинки привітання з днем ангела Дарина

Картинки привітання з днем ангела для Дарини

Картинки з іменинами Дарини

Привітання з іменинами Дарини

Листівки з днем ангела Дарина

Відкритки днем ангела Даша

Характеристика імені Дарина

Ця жінка буквально випромінює красу і здоров'я. Дарина енергійна, тому у неї завжди безліч планів, захоплень. Вона поєднує в собі розвинений інтелект і чуттєвість. Така жінка вміє грати абсолютно різні ролі: на роботі це сувора бізнес-леді, вдома - турботлива господиня. У Дарини є здорова гордість, яка допомагає їй розкрити всі свої численні таланти. Вона знає, що гідна кращого. З цієї ж причини вона ніколи не вплутується у неблагополучні стосунки. Однак, незважаючи на такий здоровий егоїзм, Дарині приємніше віддавати, ніж приймати.

Вона страждає від власної імпульсивності. Зопалу вона може прийняти якесь рішення, наприклад, розірвати відносини з близькою людиною, і потім не дозволить собі змінити його, навіть усвідомлюючи, що була неправа. Прощаючись із Дариною після роману, на дружбу годі й сподіватися. Вона звикла спалювати всі мости. Їй складно визнавати свої помилки. Вона звикла завжди вважати себе правою і не потерпить сумнівів у своїй досконалості.

В особистому житті Дарина - максималістка. Вона не здатна поступово будувати відносини. На початку залицянь партнера така жінка зазвичай є холодною, але це робиться спеціально, з метою перевірити потенційного коханого. Якщо Дарина все ж вирішує відповісти на його почуття, вона відразу захоче жити разом, будувати спільні плани і т.д. Але до ідеї шлюбу відноситься більш обачно, бо впевнена, це має бути на все життя.

У певному сенсі у Дарини чоловічий характер, сильний і безкомпромісний. Тому її чоловік має бути більш м'яким, терплячим, дбайливим. Вона вкрай ревнива, зате на 100% вірна коханому. Інтим з Дариною сповнений непідробною пристрастю. Але їй варто навчитися повністю віддаватися насолоді, виганяючи з голови сторонні думки.

Дарині вкрай важливо знайти професію, яка відповідає її покликанню. Вона здатна працювати на будь-якій роботі, але це може обернутися депресією, якщо її таланти так і залишаться нереалізованими. Жінка з цим ім'ям може зробити кар'єру в науці, стати успішною бізнесвумен. Її інтелект і ініціативність мають бути затребувані.

Читайте також:

Дарина - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Дарина!