Привітання з днем ангела Єлизавета, Ліза

7 травня Єлизавета Константинопольська, ігуменя

5 вересня Єлизавета

18 вересня Єлизавета Праведна, Палестинська

4 листопада Єлизавета Адріанопольська, мучениця

31 грудня Єлизавета

Картинки привітання з днем ангела Ліза, Єлизавета

Картинки привітання з днем ангела для Ліза

 

Листівки з днем ангела Ліза

 

Картинки з іменинами Лізи

 

Привітання з іменинами для Лізи

 

Відкритки днем ангела Єлизавета

Характеристика імені Єлизавета, Ліза

Допитливість - це яскрава характеристика Єлизавети з раннього дитинства, вона виявляє високу активність, не може всидіти на одному місці. Вона із задоволенням спілкується з іншими дітьми, любить рухливі ігри, пригоди. Пустотлива непосида швидко перемикається з одного заняття на інше, захоплюється всім потроху: танцями, малюванням, рукоділлям, спортом. Батькам варто записати її відразу на кілька секцій і гуртків, щоб спрямувати в мирне русло буйну енергію донечки. 

У шкільні роки у Лізи з'являється багато друзів. Нерідко вона стає душею компанії, лідером в класі. У міру дорослішання дівчинка стає більш дисциплінованою і серйозною. Ім'я Єлизавета наділяє її схильністю до логічного мислення, вона прагне осягати суть всіх речей і явищ. Незважаючи на успіхи в усіх шкільних дисциплінах, Ліза приділяє час тільки тим предметам, які їй цікаві. 

В юності значення імені розкривається на повну. Дівчина прагне до лідерства, привертає до себе дружелюбністю, відвертістю, прекрасним почуттям гумору. Лізу оточує безліч приятелів і друзів, вона легко знаходить спільну мову з людьми різного віку та інтересів. 

З роками Єлизавета стає владною, вимагає покірності з боку оточуючих. Їй подобається тримати все під своїм контролем, планувати життя аж до дрібниць. Бажаючи отримати вигоду з ситуації, м'яка і добродушна дівчина може раптово стати жорсткою, дуже наполегливою. 

На роботі Єлизавета користується прихильністю керівництва. Хоча у неї позитивна характеристика і гарні можливості для кар'єрного зростання - вона ставить на перше місце сім'ю, приділяє більше часу вдома. 

У романтичних стосунках Єлизавета виявляє сентиментальність, довго перебирає шанувальників, шукаючи серед них ідеального супутника життя. Їй потрібен інтелігентна, чесна, матеріально забезпечена і нехитра людина. Цій жінці не до вподоби мексиканські пристрасті і постійне з'ясування стосунків, вона мріє про спокійне розмірене життя, тиху і мирну сім'ю. Найчастіше у Лізи перший шлюб досить ранній, складається не дуже вдало. Вдруге вона аналізує свій досвід і будує щасливе сімейне життя, більш уважно підходить до вибору партнера. Знайшовши свого ідеального чоловіка, Ліза залишається йому вірною на все життя. Крім фізичної сумісності їй важливо, щоб чоловік був практичним в побуті, любив дітей, поділяв її погляди і світогляд, ставив на перше місце сім'ю, а не роботу, розваги і друзів. Вона навіть може закрити очі на зради чоловіка, якщо разом з тим він забезпечує фінансову стабільність сім'ї, продовжує піклуватися про дітей.

Читайте також:

Єлизавета, Ліза - значення імені, характер та походження

З днем народження, Ліза!