Привітання з днем ангела Ігор

День ангела Ігоря. Іменини Ігоря.

18 червня - Ігор (в хрещенні Георгій, у чернецтві Гавриїл) Олегович, Чернігівський і Київський, великий князь (Перенесення мощей)

2 Жовтня - Ігор (в хрещенні Георгій, у чернецтві Гавриїл) Олегович, Чернігівський і Київський, великий князь

Картинки привітання з днем ангела Ігор

Картинки з днем ангела Ігор

Картинки з іменинами Ігор

Привітання з іменинами Ігоря

Листівки з днем ангела Ігор

Картинки привітання з днем ангела для Ігоря

Ігор Олегович - Чернігівський князь

18 червня та 2 жовтня- день ангела

Характеристика імені Ігор

Ім'я Ігор дарує своєму власникові сильну енергетику, певну м'якість і деяку замкнутість. Ігор - людина вперта і суперечлива. Разом з тим він дуже товариський, знаходить спільну мову з усіма, привабливий.

У дитинстві Ігор зростає спокійною, але надмірно допитливою дитиною. Він енергійний, урівноважений, любить грати в активні ігри. Часто змінює друзів, бо хоче бути лідером в будь-якій компанії. У школі навчається середнє, він цікавий і товариський, ніколи не буває ініціатором конфліктів. Часто проявляє завищені вимоги до батьків. Він з легкістю може дати обіцянки, які потім не виконує. Вміє легко пристосовуватися до будь-яких обставин, легко сходиться з людьми, але також швидко може з ними розлучатися. Чоловіки з цим ім'ям, зазвичай, розважливі, люблять фантазувати. У них хороший смак, галантні, легкі на підйом. За своєю натурою Ігор дуже вимогливий і ревнивий, він не прощає зради, любить керувати життями інших людей. Однак він не жорстокий, вміє платити за добро добром, благородний у вчинках, чесний та щирий.

  • «Зимовий» Ігор - запальний, але не незлопам'ятний, надійний друг;
  • «Осінній» - авторитетний, працьовитий;
  • «Літній» - неврівноважений, винахідливий;
  • «Весняний» - вразливий, добрий, любить мріяти і фантазувати.

В дитинстві у Ігоря гарна пам'ять, він багато читає, любить писати, пам'ятає подробиці з книг, які він читав або чув ще в дитинстві. Обладає хорошим рівнем інтелекту, трохи забудькуватий і розсіяний.

Зіткнувшись на своєму шляху з невдачами, Ігор ніколи не впадає у відчай, а сприймає це як щось тимчасове. Йому властиво випробовувати долю, він любить ризик і азарт. Часто робить необдумані вчинки, спочатку робить, а вже потім думає. У нього добре розвинена фантазія, але частіше за все він не докладає достатньо зусиль, щоб втілити свої мрії в життя. Ігор може часто сумніватися в своїх силах, і на півдорозі кидати розпочату ним справу.

У Ігоря є здібності стати успішним, може створити непогану кар'єру. Але для цього йому потрібен стимул. Часто таким стимулом стає мама. Саме тому батькам потрібно з дитинства привчати його до довіри і рішучості. Його приваблюють професії, які пов'язують з людьми: медпрацівник, лікар, викладач, інженер, керівник.

У жінках Ігоря привертає скромність, хазяйновитість і чесність. Він дуже ревнивий, ніколи не пробачить зраду, а за найменших підозр любить скандалити і влаштовувати істерики. Незважаючи на вибуховий характер, з нього виходить дуже хороший батько. Він не любить допомагати дружині по дому, але любить комфорт і затишок.

У дитинстві Ігор часто хворіє на простудні захворювання. З віком здоров'я міцнішає, але часто скаржиться на проблеми зі шлунком.

Читайте також:

Ігор - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Ігор!