Привітання з днем ангела Інна

День ангела Інни. Іменини Інни.

2 лютого Інна Новодунській, Слов'янин, мученик

3 липня Інна Новодунській, Слов'янин, мученик

Першими слов'янськими мучениками стали святі Інна, Пінна та Римма. Всі вони були чоловіками, але через те, що ці імена закінчуються на "а", довгий час імена вважали жіночими і називали ними дівчат.

Родом вони походили зі Скіфії і вчилися християнству у самого апостола Андрія, який проповідував на території нинішньої України. Андрій хрестив Інну, Пінну, та Римму, вони стали священниками і відправилися зміцнювати віру до греків та інших народів, які мешкали тоді у Босфорському царстві. На своєму шляху вони скрізь розповсюджували християнську віру і хрестили всіх бажаючих. Така поведінка розлютила місцевого князя, який був язичником і волів змусити їх принести жертву язичницькому ідолу. Але це йому не вдалося.

У той час надворі була сувора зима і річки були вкриті товстою кригою. Князь віддав наказ прив'язати святих до великих колод і поступово занурювати їх в ополонку з крижаною водою. 

Троє мучеників навіть не ворухнулися, коли їх піддавали тортурам, але коли вода дійшла їм до горла, вмерли. Вважається, що ці події відбувалися на річці Дунай у І столітті, або на початку ІІ століття. 

Картинки привітання з днем ангела Інна

Картинки привітання з днем ангела для Інни

Листівки з днем ангела Інна

Картинки з іменинами Інни

Привітання з іменинами Інни

Відкритки днем ангела Інна

Характеристика імені Інна

Інна обладає особливою жіночою мудрістю. Вона врівноважена, ніколи не робить поспішних висновків, перш ніж детально не розбереться в ситуації. Інна має розвинену інтуїцію. Також ця жінка відчуває оточуючих людей, їх думки і настрої. Вона постійно займається своїм саморозвитком. Читання інтелектуальних книг, вивчення духовних традицій, заняття творчістю - те, без чого вона не уявляє своє життя. Ця жінка здатна на глибоке співчуття стосовно інших людей. Завжди вислухає і дасть слушну пораду.

Замкнутість Інни заважає їй реалізуватися. Взагалі вона з презирством ставиться до таких занадто приземлених, на її погляд, речей, як робота, гроші, повага в суспільстві. Їй складно жити у швидкому ритмі сучасного світу. Інна з підозрою ставиться до будь-яких змін.

Власниця цього імені не терпить легковажного ставлення до кохання. Флірт заради задоволення з малознайомими чоловіками для неї неприпустимий. Інна зверне увагу тільки на того чоловіка, який буде настільки ж «не від світу цього», як і вона сама. Також Інна має схильність до творчих чоловіків. Розмови про духовність дають більше натхнення, ніж компліменти.

Заради любові до своєї другої половинки вона може спробувати стати більш земною, навчитися готувати, підтримувати лад в домі. Але буде краще, якщо її обранець не буде надавати великого значення таким речам. Після народження дитини Інна повністю зосереджується на ній, що може викликати невдоволення чоловіка.

Творча робота наодинці з собою - найкращий вибір для такої жінки. Її здібності знаходяться на дуже високому рівні, за певних обставин творчість Інни допоможе стати їй знаменитою. Але для цього їй потрібен бізнес партнер, який буде займатися її просуванням.

Читайте також:

Інна - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Інна!