Привітання з днем ангела Катерина

День ангела Катерини. Іменини Катерини.

7 грудня: Катерина Олександрійська, великомучениця, діва

Картинки привітання з днем ангела Катерина

Картинки привітання з днем ангела для Катерини

Картинки з днем ангела Катерина

 

 

Картинки з іменинами Катерина

Привітання з іменинами Катерина

Листівки з днем ангела Катерина

Характеристика імені Катерина

З дитинства ця дівчинка роте спокійною, серйозною, зібраною та розважливою. Її приваблюють спокійні і розвиваючі ігри. Катерина вміє спокійно і без суперечок вирішувати різні розбіжності серед однолітків. Не потрібно думати, що вона завжди поглинена лише собою, - вона товариська дитина, просто з юних років спантеличена безліччю питань, відповіді на які шукає в книгах.

У школі вона одна з найкращих учениць, але завжди буде прагнути до того, щоб бути найкращою. Часто Катерина, вже в початковій школі бере на себе обов'язки старости. І навіть якщо вона не є формальним лідером, діти все одно до неї тягнуться і прислухаються до її думки.

У підлітковому віці на Катерину потужний вплив мають гормони, в результаті чого їй стають властиві перепади настрою. Ось хвилину назад вона сумувала, а зараз вже сповнена захватом і бажанням діяти, що означає - вона буде вражати оточуючих своєю непередбачуваністю.

Її вчинки можуть бути необдуманими і поспішними, тому батькам важливо ще в молодшому шкільному віці підготувати Катерину до тих змін, які їй принесуть підлітковий і юнацький вік. Її характер і доля багато в чому цікаві й несподівані.

Увагу навчанню вона буде приділяти так само, як і раніше, просто періоди інтересу і заглибленості будуть змінюватися періодами апатії. Потрібно сказати, що Катерина буде намагатися приховувати свої почуття і емоції, намагаючись взяти їх під контроль.

Дорослішаючи і набираючись досвіду, Катруся вчиться керувати своїм настроєм і своєю поведінкою і це допомагає їй в спілкуванні - як на роботі, так і в сім'ї. Розшифровка її внутрішнього стану практично неможлива. Вона відрізняється благородством, почуттям справедливості, цінує дружбу і відданість. Її оточують сильні і гідні люди.

Катерина розумна і впевнена в собі, вона вміє чітко відчувати як свої, так і чужі межі. Також вона демонструє такі якості, як завзятість, уміння не боятися труднощів і віру в людей.

Читайте також:

Катерина - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Катерина!