Привітання з днем ангела Людмила

День ангела Людмили. Іменини Людмили.

29 вересня: Свята Людмила Чеська, мучениця, княгиня

Картинки привітання з днем ангела Людмила

Картинки привітання з днем ангела для Людмили

Картинки з днем ангела Людмила

 

 

Картинки з іменинами Людмила

Привітання з іменинами Людмила

Листівки з днем ангела Людмила

Характеристика імені Людмила

У дитинстві дівчинка на ім'я Людмила радує своїх батьків, активно допомагаючи вдома, виконуючи різні доручення. Дитина дуже відповідальна, старанна, іноді занадто. Болісно сприймає конфлікти між батьками, на її емоційний стан серйозно впливає критика, нехай і заслужена. Не терпить закидів, повчань і наказів.

Ключові риси характеру носія імені Людмила можна описати так: енергійна, цілеспрямована, чутлива, вразлива, з загостреним почуттям справедливості. Часто це ім'я дають «зимовим» дівчаткам. Людмила не завжди може похвалитися високими інтелектуальними здібностями, в її характері превалює емоційна складова, розвинена інтуїція. Людина, яка носить це ім'я, часто приймає близько до серця досить побутові події, гостро переживає навіть дрібні сварки і сутички. Причиною конфліктів часто є прагнення Людмили до справедливості поряд з невмінням приховувати свої почуття і думки від оточуючих.

Доля Людмили складеться сприятливо, якщо батьки при вихованні будуть з увагою ставитися до підвищеної емоційної крихкості дівчинки, а шкільний колектив виявиться дружним. В науках дівчинка демонструє рівні успіхи, віддаючи перевагу малюванню, історії, мові, літературі та іншим гуманітарним, або творчим предметам.

Прямолінійність в характері Людмили робить її не дуже вдалим кандидатом на керівні посади і професії, пов'язані з управлінням людьми. Жінка з таким ім'ям з лишком компенсує прямоту ретельністю, підвищеним почуттям відповідальності та виключною емпатією. Вихователька, вчителька початкових класів, театральна актриса, журналіст, викладач - ось ті професії, де Людмила напевно досягне успіху. Вміє знаходити спільну мову з будь-якою людиною.

Доля Людмили в шлюбі зачасту складається не дуже вдало, оскільки дівчина готова на роль другого плану, не заперечує лідерство чоловіка, займає підлегле становище. Безвідповідальний чоловік може цим скористуватися, стаючи надмірно деспотичним і авторитарним. Однак, якщо жінка вибере підходящого чоловіка, надійного і доброго, то її сімейне життя заграє всіма барвами веселки.

 

Людмила - любляча мати і прекрасна господиня, яка обожнює дітей і з задоволенням занурюється з головою в домашні клопоти. У будинку жінки з цим ім'ям завжди затишно, діти охайні, а чоловік ситий. Людмила з гордо піднятою головою крокує крізь життєві негаразди і безстрашно вирішує будь-які побутові труднощі, на перший погляд непідйомні для її тендітних жіночих плечей.

Читайте також:

Людмила - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Людмила!