Привітання з днем ангела Яна

День ангела Яни. Іменини Яни.

24 травня Іванна (Яна) Мироносиця (в Католицькій церкві)

10 липня Іванна (Яна) Мироносиця (в Православній церкві)

Ім'я Яна є скороченою формою імені Іоанна. Це важливе ім'я в Біблії, і дослівно воно перекладається як «Божий дар» з єврейської мови. З поширенням християнства на Заході Європи Іоанну стали скорочувати до Іванни або Яни.

Картинки привітання з днем ангела Яна

Картинки привітання з днем ангела для Яни

Картинки з іменинами Яни

Привітання з іменинами Яни

Листівки з днем ангела Яна

Відкритки днем ангела Яна

Характеристика імені Яна

Вона дуже чуйна, вразлива, грайлива, тому легко сходиться з людьми. Разом з тим, на відміну від багатьох жінок, Яна здатна на активну життєву позицію і готова відстоювати своє місце під сонцем. Вона - лідер від природи.

Однак сильний характер Яни може стати для неї проблемою. Через свою категоричність вона буває конфліктною і занадто швидко виносить судження про людей. Схильна до егоцентризму, їй важко зрозуміти, чому вона має поступатися в чомусь заради інших. Емоційність Яни іноді заважає їй приймати зважені рішення.

Теплота і відкритість Яни часто дарує їй безліч шанувальників протягом життя. Разом з тим, властива їй принциповість, а також гордість не дозволяє розмінюватися на легковажні стосунки, в яких вона не бачить перспективи. Яна досить розкута в інтимному житті. Може бути ревнивою, бо сама не дозволяє собі думки про зраду і вимагає такого ж високого рівня відносин від партнера. Через її емоційний характер і схильність до театральності обранець Яни має обладати великою витримкою. Але вона не може довго зберігати образи в собі і готова до компромісів, якщо не буде зачеплено її право на самостійність. Надмірно жертвувати собою в коханні Яна не стане. У відносинах з дітьми турботлива і ласкава, хоча іноді буває схильна надмірно опікати їх.

Лідерські якості Яни сприяють її професійному успіху. Така жінка може почати і вести свій бізнес, їй не треба позичати впевненості в своїх здібностях. Не дуже добре себе буде почувати Яна, чия робота буде пов'язана з монотонною працею і вимагати жорсткого підпорядкування керівництву. Творчий потенціал цієї жінки має знайти реалізацію. Яні властиво грати роль лідера, тому її гордість може заважати командній роботі на рівних. Хоча її природна м'якість і здатність співпереживати часто допомагає їй завести хороших друзів серед колег.

Читайте також:

Яна - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Яна!