Привітання та картинки з днем народження бабусі

Зміст:

  • Привітання прозою бабусі з днем народження
  • Листівки з привітаннями для бабусі

Картинки з днем народження бабусі

Привітання прозою бабусі з днем народження

Унікальна мамина (папина) матуся, найкраща у світі! Цей день – свято для всіх нас. Ти чарівниця, зубна фея та Снігуронька одночасно. Дякую за казкове дитинство, яке ви подарували мені із дідусем. Пишаюся бути твоєю частинкою!   

 

Рідненька! Якщо у мене була можливість обирати бабусю, я обрав би саме тебе. Красиву, сміливу, турботливу. Люблю, коли мене обіймають твої натруджені руки. Розумію, що стільки любові може вмістити тільки твоє щире серце. Саме завдяки появі бабусі на світ у мене з’явився шанс виникнення. Бажаю щодня отримувати у подарунок від долі і стільки посмішок, скільки виповнюється днів моїй неперевершеній красуні! 

 

Моя бабуся – зе бест! Мама ускладненого другого ступеню. Сучасна як айфон. Енергійна та відважна як партизан, бо саме вона найліпше зберігає секрети! Пишаюся вітати бабусю, яка з онуками на короткій нозі. 

 

Коли щаслива бабуся? За щедрим столом, у колі люблячих дітей та онуків. Вітаємо нашу найщасливішу у світі жінку. Цілуємо кожну зморщечку на обличчі, та до свята нагороджуємо званням магістра турботливості та піклування. 

 

Бабусенько! Ти гуру кулінарії та майстриня затишку. Пишу вітання, та відчуваю аромат шедевральних пиріжків. Ти з колиски насичувала нас любов’ю, наче батарейку. І зараз хочеться віддавати тобі свою часточку тепла. Бажаємо довгого заряду. Енергії та бадьорості. Щастя та наснаги! 

 

Хто святкує народження сьогодні? Бабуся - за статусом. Енергійна та завзята жінка – за виглядом. Дівчина - за станом душі! Нехай буде в кожному місяці 32 дні, в твоя посмішка сяє на 32 зуби. Бо ти молода та красива, наче в 32!   

 

Море любові. Це моя бабуленька. Бо вона завжди на одній хвилі із онуками. Вона як раритетна книга - сповнена знань та мудрості. Дякуємо, мила, за кожну хвилину піклування та спілкування, океан добра та обіймів. 

 

Моя бабуся крута! Авжеж! Винуватиця свята вклала вдвічі більше досвіду та натхнення в онуків. Хочеться взяти теплі руки, подивитися у ласкаві очі, знов почути кришталевий голос колискових. І так ще сто років поспіль! Живи довго - на радість родині!  

 

Пишаюся, що моя бабуся класна та сучасна. Беру з неї приклад. Люблю її моторні справи та веселі жарти. Зі святом, супер-бабуся!

 

У особливий день для особливої людини хочеться віддати найкраще. Але вона настільки унікальна, що не бере вітання золотом, як пірати, або великими грошима, як держава. Вона взірець чесності та любові до своєї родини. Тож дарю їй свою безмежну любов та відданість. Теплі обійми та нескінчені поцілунки. Увагу, яка коштовніша за дорогоцінності. 

Листівки з привітаннями для бабусі

Привітання для бабусечки з днем народження

Картинки для бабусі зі святом

Листівки з днем народження бабусі

Картинки з днем народження бабушка

Листівки з народженням бабусі