Одноразка для салонів краси
Жіночий журнал

 Жіночий сайт

Привітання з днем народження

Привітання з днем народження - 3.8 out of 5 based on 4 votes

Привітання з днем народження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.93 (7 Votes)

Привітання з Днем народженняУ день народження, ваші рідні, друзі, кохані та і просто знайомі очікують найгарніших та ласкавих слів. І ллються вони з усіх боків: від друзів, рідних та, звичайно ж, від коханих.

Привітання з днем народження варто підготувати заздалегідь, разом із подарунками та сюрпризами. Те, що ви скажете на іменини чи ювілей, надзвичайно важливо. І добре продумані, зворушливі слова мають всі шанси бути ціннішими за будь-який матеріальний подарунок. Саме таке побажання ви зможете відшукати для дорогої вам людини на нашому сайті!

Привітання українською мовою

Привітання українською мовою - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Привітання українською мовою

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)
Вітання українською мовою 

Протягом року, кожен з нас, так чи інакше, бере участь у великій кількості свят. Ми щорічно відзначаємо День народження, хтось із знайомих пов'язує свою долю шлюбом і влаштовує весілля. Батьки або старші брати чи сестри відзначають річницю весілля. А колеги, друзі, подруги та родичі з завидною регулярністю відзначають ювілеї. Періодично в нашому житті або у знайомих відбуваються важливі події, наприклад, такі як новосілля, народження дитини або її хрещення, закінчення школи, перша зарплата, вихід на пенсію та інші. Крім дня народження, кожен з нас щорічно відзначає ще величезну кількість календарних свят. І на усіх цих святах ми чуємо привітання українською мовою!