З днем народження онукові та онуці: картинки і привітання

До вашої уваги пропонуємо збірку картинок та листівок з привітаннями до дня народження як для онуків, так і для онучок. Окрім ціього ми, також зібрали для вас приємні, оригінальні та влучні привітання онучок та онуків прозою, з яких ви зможете вибрати найкращі моменти, щоб скласти власне, неповторне поздоровлення для своєї 

Привітання з днем народження онуку та онуці

Зміст:

  • Привітання онучці прозою з днем народження
  • Листівки з поздоровленнями онучки
  • Привітання прозою для онука
  • Картинки для онука з днем народження

Привітання для онучки прозою з днем народження

Вітаємо із веселим днем появи на світ квітки, яка ніжною красою радує всю сім’ю. Бажаємо вищого за небо щастя, глибшої за океан любові, яскравішого за веселку життя. 

 

Свято в домі! На наших очах із маленької принцеси онука перетворилася на розкішну королеву. Вітаємо окрасу нашої родини, діамант, який сяє різними гранями і  завжди яскраво. Крихітко, ти нікого не залишаєш байдужим! Драйвуй та святкуй! 

 

Мила онуко, ти добре засвоїла науку – поважати дорослих та йти до своєї мети. Ти завжди робиш виважені кроки. А в яскравий безтурботний день народження ми бажаємо лише одного - відчути себе найщасливішою і зафіксувати цей стан на все життя. 

 

Легка наче вітерець, швидша за думки...  Наша гордість та наснага! Не можемо зняти для тебе зірку з неба, хоча дуже кортить. Та сьогодні, як і кожного дня, воліємо віддати часточку душі та свою любов. 

 

Дюймовочко, ти мала та тендітна, чуттєва та сильна натура. Ти не зростала на пелюстках квітки… Життя винахідливе та випробовувало тебе на міцніть. Тож нехай майбутнє стелить соломки. Бажаємо легкої вдачі надалі!  

 

Онуко, моя копія та кровинко! Дякую, що багато років тому подарувала другу молодість своєю появою на світ. Радію відображенню в твоїх очах, ніби бачу себе молоду. Радію твоїм успіхам. Та поздоровляю із новим етапом дорослішання!  

 

Найяскравіший день року сьогодні у маленького котика з великим серцем. Пишаюся, та з подвійним трепетом вітаю! Тільки ти викликаєш бурю зі дна океану, даєш відчути непідробні емоції, активуєш потребу піклуватися та оберігати. 

 

Вітаємо із новим роком життя талановиту та неповторну онуку! Відтепер вона стала на рік сильнішою, впевненішою. Захоплюємось талантом робити світ кращим. Світи довго та яскраво!

 

Насолода мати онуку-красуню, онуку-розумницю, онуку-помічницю. Ми горді тим, що приклали гени та руку до твоїх кращих якостей. Відчуй подвійну силу любові, наші флюїди тепла. Вітаємо із везінням бути кращою онукою в світі! 

 

Листівки з поздоровленнями онучки

Поздоровлення з днем народження онучці

Картинки з днем народження для онуки

Листівки з днем народження для внучки

Листівки з днем народження для онуки

З днем народження онучці

Привітання з днем народження для онученьки

Привітання прозою для онука

Доки ти онук, ти дитина. Малий! Не дивлячись на кількість років вітаємо із новим етапом щасливого дитинства. З тобою весело існувати та святкувати! 

 

У молоді нема проблем із онлайн спілкуванням. Тож я поздоровляю сучасного, драйвового, справжнього, реального героя нашого часу. Щастя, що ти наш онук! Велика вдача, що маємо можливість обмінюватися досвідом: ти даруєш молодіжний заряд енергії, а ми - переплетення турботи та щедрої любові. 

 

Онуче! Ти гідно несеш прізвище батька. І як машині потрібно паливо, як сонячним батареям енергія, так ти потребуєш любові й підтримки. І робиш нас  щасливішими. Тож ми навіки - твоя безперебійна станція підтримки. 

 

Зірка нашої родини! Вітаємо із найсвітлішим днем у році! З моментом, коли серце завмирає від урочистості моменту. Із хвилинами теплих обіймів, які вартують цілого життя. Любимо тебе без меж. І цінуємо, що це взаємно. 

 

Веселий та пустотливий день настав! Вітаємо нашу гордість! Ти наче розпорошуєш сонячні бризки енергії. Святкуй та радій кожному, святковому та звичайному дню. Та пам’ятай, що надзвичайним онуком маєш змогу називатися саме ти! 

 

Ти мчиш як швидкісне авто! Ти немов електропоїзд збиваєш перепони на шляху.

Нехай життєва дорога буде чистою та гладкою. А вірні супутники – впертий характер та чоловіча воля – дозволять досягати кінцевого пункту призначення! 

 

Щастя святкувати черговий день народження весело та безтурботно! Подвійне щастя – у колі люблячої родини та близьких друзів. Любимо, вітаємо, радіємо твоїм успіхам! Підбавляй обертів: мрії зачекалися і ось-ось почнуть збуватися! 

 

В неординарний момент, коли зірки збіглися у казковий хоровод, в нашій родини з’явився хлопчик. Першою посмішкою він наділив силою та наснагою всю родину! Бажаємо у фантастичний день його народження пронести віру в те, що справжній чоловік спроможний на все! Віримо в його успіх та особливу долю! 

 

Картинки для онука з днем народження

Картинки з днем народження для онука

Привітання з днем народження для онука

Листівки днем народження внука

Поздоровлення онуку

Картинки З днем народження онука

Картинки З днем народження онуку

Вам буде цікаво:

Привітання та картинки за іменами з днем народження

 

Привітання та картинки за іменами з днем народження