Привітання та картинки з днем народження дідусю

Зміст:

  • Привітання діда з днем народження прозою
  • Листівки з привітаннями для дідуся

Картинки з днем народження дідуся

Привітання діда з днем народження прозою

Мудрий, розсудливий, люблячий. Ти маєш головний пакет акцій в нашій родині. А ми завдяки тобі маємо чудове прізвище та рід, який хочеться продовжувати!

 

Відгадайте загадку. Не вчитель, а навчає. Не адвокат, а захищає. Не однолітка, а має спільні зі мною секрети. Це сьогоднішній іменинник, найкращий в світі дідусь!    

 

Діду! Ти, наче капітан корабля, завжди маєш вірний курс на перемогу. Ти маяк, на який хочеться рівнятися. Так тримати! Бажаємо щоб не штормило. І радіємо, що зростаємо під твоїм надійним крилом. 

 

Відкрию секрет! Сьогодні в нашій родині велике свято. Його винуватець – кращий: і в садівництві, і в поході, і вечірніх бесідах про життя. А ми щиро вітаємо його та гарантуємо, що не дамо нудьгувати! Будемо підзаряджати молодіжною енергією багато-багато років! 

 

Вітаю мого дідуся наче старшого товариша. Дякую, що балуєш. Можу розповісти тобі те, що батькам не наважуся. Ти дабл тато, отже маєш подвійну порцію любові до своїх дабл-дітей!  

 

Хто завжди  в курсі новин? Хто своїм прикладом навчає правді та життєлюбності? Поздоровляємо кремезного та сильного духом чоловіка. Бажаємо тільки позитивного настрою та гарних новин від життя. 

 

Дідусю! Ти татів (мамин) тато, отже маєш оптимізм в квадраті. Нехай відсьогодні все гарне помножується! Щоб не підводило здоров’я та пам'ять - забути можна тільки кількість років. А їх якість треба примножувати та передавати досвід нащадкам. 

 

Імениннику! Ти добрий та великий наче сторічний дуб. Бажаємо стабільності, впевненості та щастя у сімейному колі. Та мінімум до ста років жити й радіти. 

 

Вітаємо засновника роду із днем, без якого наш клан був би не можливий! 

Дякуємо Всесвіту за сьогоднішнє свято! І як продовжувачі роду обіцяємо поважати сімейні традиції, найкраща з яких – ніколи не забувати про день народження дідуся!

 

Сьогодні день в календарі, який неможливо пропустити. Дата, яку соромно не пам’ятати. Бо свій наступний класний рік життя святкує найважливіша людина -  голова нашої родини. З повагою та трепетом вітаємо та висловлюємо свою безмежну любов. 

 

Наш герой! Обожнюємо твої напівказкові геройські історії. Ти завзятий рибалка! Тож бажаємо щоб у всіх сферах життя клювало, і всього завжди вистачало. А потребу у спілкуванні та обіймах ми тобі забезпечимо.  

         

Любий діду, нам дуже пощастило із тобою. Ти маєш золоті руки і серце найвищої золотої проби. Вмієш полагодити будь-що та виростити у пустелі квітучі сади. Щедрий на похвалу. Вітаємо! І хочемо побажати бути з нами стільки років, скільки зозуля втомиться пророкувати.     

 

Листівки з привітаннями для дідуся

Привітання для дідулечки з днем народження

Картинки для дідуся зі святом

Листівки з днем народження дідусю

Картинки з днем народження дідусь

Листівки з народженням діду

Листівки з народженням дідуся

Привітання з народженням дід

Картинки для діда з народженням

Поздоровлення діда з днем народженням