Привітання жінкам з днем народження в прозі

Привітання жінкам з днем народження в прозі

Я взяв щастя, я упакував його в папір з душі, перев'язав стрічками зі сновидінь, і поклав його на крила думки, щоб воно летіло до тебе, де б ти не знаходилася. З днем народження!

Вітання з днем народження

Бажаю дивитися на світ з широко відкритими очима, бо найбільші таємниці приховані у наймалоймовірніших місцях. Ті, хто не вірить у магію світу, ніколи не побачать цього. Я бажаю вам віри. З Днем Народження!

Вітання з днем народження

Бажаю відваги та сили, щоб досягти цілей та змін, які здаються важкими. Реалізації планів, нових мрій та подальшого натхнення - як хвилі, які підштовхують корабель вперед. З Днем Народження!

Вітання з днем народження

Вітаю з чудовим Днем народження жінку, яка означає світ для мене. Нехай всі ваші найлютіші мрії збуваються, і я бажаю, щоб ви ніколи не відчували сумніву і не втрачали вашої красивої посмішки.

Вітання з днем народження

У повсякденному житті непросто нагадати комусь про те, наскільки він є важливою людиною у нашому житті. Ваш день народження - це можливість сказати вам, що ви найдорожча людина в моєму серці! З днем народження!

Вітання з днем народження

У календарі ви можете побачити багато важливих дат, але ті, які ми не повинні забувати, вигравірувані у наших серцях. Сьогодні саме така дата і я бажаю вам щоб щастя оселилося у вас назавжди, а мрії допомагали вам розвиватися і рости. З Днем Народження!

Вітання з днем народження

Щиро вітаю з Днем народження сильну жінку з доброю душею! Я впевнений, що ти з будь-якої життєвої ситуації знайдеш блискавичний і переможний вихід. Але я тобі бажаю частіше мати змогу бути слабкою і насолоджуватися цим. Бажаю тобі гори щастя і море радості, мрій розміром з цілий світ і їх здійснення! З Днем народження!

Вітання з днем народження

Нехай твоє життя буде насичене радісними подіями, геніальними ідеями та блискучими перемогами! Нехай твоє серце переповнює щастя і позитив! А у важку хвилину, нехай завжди будуть поруч вірні друзі та рідні для тебе люди! Не можу не побажати тобі міцного здоров'я та довголіття! Гарного настрою, щирих посмішок, нехай тебе поважають та люблять ті, хто поруч! Вітаю з Днем народження!

Вітання з днем народження

Нехай магічний пазл твого життя складається виключно зі шматочків щастя і створює зображення успіху та гармонії. І нехай всі шматочки того пазлу будуть склеєні між собою найміцнішим здоров'ям. І нехай щодня додається новий шматочок, створюючи чудову, радісну та щасливу картину! З Днем народження!

Вітання з днем народження

Нехай у цей надзвичайний день, шампанське у келихах перетвориться на іскристе щастя з бульбашками радості. Хай настає приємне сп'яніння від щирих побажань та позитивних емоцій. А на десерт нехай будуть солодкі перемоги та смачні здійснення мрій! З Днем народження!

Вітання з днем народження

Читайте також: