Комплекс вправ для схуднення живота. Фото.

Пропонуємо вашій увазі комплекс вправ для схуднення живота з фото.

Кожну вправу виконайте по 20 повторень, по 3 підхода кожну.

1. Коротке напруження живота з положення лежачи на спині

Вправа для схудення живота 1

Вправа для схудення живота 2

2. Коротке напруження живота з положення лежачи на спині з розворотом в правий та лівий боки.

Вправа для схудення живота 3

Вправа для схудення живота 4

3. Вправа для живота, описана вище, але виконуючи більш потужний поворот тулуба вбік випрямленої руки.

Вправа для схудення живота 5

Вправа для схудення живота 6

4. В положенні лежачи на спині, випряміть ногу в колінному суглобі. Одна рука за головою, друга пряма. Виконайте поворот тулуба в той же час згинаючи коліна до ліктя.

Вправа для схудення живота 7

Вправа для схудення живота 8

Вправа для схудення живота 9

5. Початкова позиція, як і у вправі № 4 для схуднення живота. Підніміть обидві прямі ноги. Поперековий відділ хребта, міцно притиснутий до підлоги. Виконуйте по черзі поворот тулуба рухаючи зігнуту ногу в коліні, як на картинці. Якщо ви відчуваєте дискомфорт в хребті – не виконуйте цю вправу!

Вправа для схудення живота 10

Фото вправи для схудення живота 9

6. Вправа для живота за участю прямого м'яза, який взаємодіє з пласким м'язом та діафрагмою. Тримайте ноги над землею, в момент виконання руху, зведіть одночасно лікті до колін енергійним рухом. Потім поверніться більш повільними темпами у вихідне положення.

Вправа для схудення живота 11

Вправа для схудення живота 12

7. В положенні лежачи на спині, зігніть коліна. Ступні спрямовані вгору. Виконайте змикання в животі.

Вправа для схудення живота 13

Вправа для схудення живота 14

8. "Кросфітовий" живіт. Коліна спрямовані назовні, а стопи з'єднані підошвами. Виконуйте вправу з вихідної позиції в положенні лежачи на спині. Потім перехід до сидячої позиції утримуючи ноги весь час разом, а руки прямі (як на фото). В останній фазі торкніться долонями ступень. Тримайте весь час пряму спину. Якщо ви відчуваєте дискомфорт в поперековій області, а також в іншій частині хребта, не робіть цієї вправи.

Вправа для схудення живота 15

Вправа для схудення живота 16Вправа для схудення живота 17

9. В положенні лежачи на спині, зігніть коліна. Стисніть міцно кулаки і виконайте боксуваня в різні боки, піднімаючи плечі і грудну клітку.

Вправа для схудення живота 18

Вправа для схудення живота 19

10. Тримайте область поперекового відділу хребта міцно притиснутою до підлоги. Підніміть коліна до грудей, а потім поверніться у вихідне положення (як на картинці) у повільному темпі. Мов би перекочуючись туди-сюди.

Вправа для схудення живота 20

Вправа для схудення живота 21

11. Виконайте змикання в животі у положенні колиски з витягнутими ногами. Намагайтеся утримувати позицію, в разі потреби простягніть руки для стабілізації.

Фото вправи для схудення живота 21

Вправа для схудення живота 22

12. В положенні лежачи на спині, руки за головою. Піднімайте в повільному темпі ліву, праву ногу. ВАЖЛИВО – ділянка поперекового відділу хребта, міцно притиснута до підлоги.

Вправа для схудення живота 23

13. В положенні лежачи на спині, тримайте прямі ноги (без обману:)) Намагайтеся торкнутися руками пальців ніг, ліва рука до правої ноги. Область попереку міцно притиснута до підлоги.

Вправа для схудення живота 24

14. Зробіть крок вперед, просівши та тримаючи руки за головою. Виконайте нахил вперед, залишаючись в положенні просівшого кроку, тримаючи весь час прямою спину. Під час вправи живіт має бути напружений. Пам'ятайте, щоб у просівшому кроці коліно не виходило за лінію пальців.

Вправа для схудення живота 25Вправа для схудення живота 26

15. Велосипед - ідеальне вправа для нижньої ділянки м'язів живота. У положенні на передпліччях, робіть велосипед, зберігаючи при цьому сильно напружений живіт цілу хвилину :).

Вправа для схудення живота 27

16. В положенні лежачи на спині виконайте так звану берізку. Виконайте рух, як на картинці – легкий крок, а потім велосипед і повторення.

Вправа для схудення живота 28

Вправа для схудення живота 29

17. У цій вправі використовувати гантеля або візьміть пляшку з водою. Виконайте вправу, направляючи гантелю згори вниз. Ця вправа має назву "меч".

Вправа для схудення живота 30

Вправа для схудення живота 31

До бою!!!

Читайте також: