Стабілізація - 4 етап дієти Дюкана

Етап 4: Стабілізація

Стабілізація - останній етап дієти ДюканаЯкщо ви не знайомі з цією дієтою, завітайте спочатку сюди - дієта Дюкана.

Стабілізація – останній етап.

Він передбачає остаточну стабілізацію ваги допомогою простих захисних заходів, яких необхідно буде дотримуватися протягом усього життя для підтримки отриманого результату.

Дотримуючись кілька місяців дієти Дюкана, ви не тільки отримали бажану вагу, але й, навіть не усвідомлюючи цього, привчилися до правильного харчування. І тепер ці навички залишаться з вами на все життя і допоможуть зберегти отриманий результат на довгий час.

Тим не менш, навіть на цьому етапі існує небезпека повторного набору ваги. І щоб цього не сталося, слід дотримуватися деяких заходів.

Необхідно прийняти за основу харчування правила етапу "Закріплення". Тобто овочі і білки назавжди залишаться основними продуктами у вашому раціоні. Також вживайте цільнозерновий хліб, 1 порцію фруктів, сир. Балуйте себе 2 порціями крохмаловмісних продуктів і 2 святковими трапезами на тиждень.

1 білковий день, четвер.

Вживайте 3 столові ложки вівсяних висівок на день в будь-якому вигляді.

Відмова від ліфта. Тим самим ви збільшите свою фізичну активність. Також не забувайте ходити! Мінімум 20 хв в день.

Важливі пояснення до Стабілізації - останнього етапу дієти Дюкана

Чому саме четвер? Теоретично ви можете обрати будь-який день тижня і стабільно дотримуватися чисто білкового харчування в цей день. Але у всіх джерелах згадується "четвер", і це вже виглядає як інструкція або розпорядження. І з психологічної точки зору інструкції слідувати набагато легше, ніж особистим рішенням.

Схудлий організм все одно залишається вразливим до будь-яких відхилень у харчуванні, білковий четвер служить захисним механізмом проти повторного набору ваги і дає дивовижні результати. І оскільки навіть невелика кількість жирів і вуглеводів може підірвати ефективність одного білкового дня, на останньому етапі вводяться деякі зміни в його меню:

а) все також рекомендується вживання нежирного м'яса конини, стейків з нежирної частини яловичини або телятини, кролятини.

б) тепер обмежується споживання червоної риби в порції не більше 200 гр сиру або 150 гр копченої риби. Але Четвертий етап дієти Дюканасаме біла риба повинна лягти в основу білкового четверга останнього етапу. Морепродукти (креветки, краби та ін) можна вживати без обмежень.

в) Дозволено також вживання м'яса птиці, крім, як і раніше, качок і гусей. Куряче м'ясо також має споживатися без шкіри. Також слід уникати крил, верхніх частин ніжки і куприка курки. Тобто краще всього їсти грудки без шкіри. Індичку можна вживати без обмежень. Але соус до будь-якої птиці краще готувати зі знежиреного сиру. Спеції додавати можна.

г) яйця продовжують входити до меню білкового дня. Але необхідно пам'ятати про жирність жовтка. Тому якщо вас вага сильно скаче або напередодні ви з'їли жирну їжу, то краще обмежтеся білками. Якщо ви смажите м'ясо, то обов'язково використовуйте посуд з антипригарним покриттям, бо споживання жиру в білковий день суворо заборонено.

д) молочні продукти 0-% жирності давно і добре відомі всім, хто сидить на дієті. Але на останньому етапі доводиться більш ретельно підходити до вибору цих продуктів. Необхідно порівнювати аналогічні продукти на рівень лактози і обирати ті найменування, в яких менше присутня лактоза.

е) у білковий четвер знизьте вживання солі до мінімуму.

Не забувайте про воду і на останньому етапі. Підтримуйте в собі звичку пити 1,5 л рідини в день. У білковий день ви можете збільшити кількість рідини до 2 л

3 ст. л. вівсяних висівок на день – обов'язкова умова останнього етапу. Ви можете вживати їх в будь-якому вигляді: додаючи в молочні продукти, готуючи коржі, печиво або каші та ін.

Ці нескладні правила мають дотримуватися неухильно. І слідувати їм необхідно все життя! Тоді ви зможете сміливо пишатися отриманими результатами.

Всі етапи дієти Дюкана докладно.

1 етап - Атака
2 етап - Чергування або Круїз
3 етап - Закріплення 
4 етап - Стабілізація