Привітання з днем ангела Алла

День ангела Алли. Іменини Алли.

8 квітня мучениця Алла Готфська

Збереглося мало відомостей про її життя, але є підстави вважати, що її плем'я жило в придунайських територіях або в Криму. Коли до влади прийшов король Атанаріх, він був розлючений тим, як активно його піддані звертаються від язичництва до християнства. Атанаріх проводив політику гонінь, переслідуючи всіх християн.

Згідно з переказами, ставленик короля Вінгурік провіз вулицями міста візок з язичницьким ідолом, закликаючи всіх вклонитися цьому богу і принести йому жертву. Тих, хто відмовився, завели в будівлю, яка слугувала їм храмом. Серед цих людей була і свята Алла. Її разом з трьома сотнями інших християн спалили заживо, але історія донесла імена тільки 26 мучеників.

Згідно з іншою теорією, Алла в історичній свідомості ототожнюється з Гаафой, вдовою одного з готських царів. Тут вона не загинула у вогні, а була забита камінням до смерті кілька років по тому, коли намагалася зібрати останки мучеників, щоб перенести їх до Сирії. Достеменно невідомо, яка теорія є правильною, бо про історію готів взагалі мало відомостей.

Картинки привітання з днем ангела Алла

Картинки привітання з днем ангела для Алли

Листівки з днем ангела Алла

Картинки з іменинами Алли

Привітання з іменинами Алли

Відкритки днем ангела Алла

Характеристика імені Алла

Навіть будучи дитиною, Алла за будь-якого зручного випадку показувала свою норовливу, незалежну натуру. Вплинути на неї силою або зламати її просто неможливо. У Алли колосальний запас енергії. Це творча особистість, яка завжди на виду. Вона вміє себе подати, у Алли є талант актриси. Незважаючи на своє вроджене честолюбство, така жінка не втрачає простодушності і доброти. Щедра, готова допомогти нужденним як морально, так і матеріально.

Владолюбство Алли часом доходить до межі. Перебуваючи з більш слабкими людьми, вона непомітно для себе починає нав'язувати їм свою волю. Власниця такого імені імпульсивна. Зопалу здатна накоїти дурниць або образити співрозмовника. Особливо болісно для неї, якщо хтось сумнівається в її талантах.

Хоча така шикарна жінка користується величезною популярністю у протилежної статі, вона сама звикла вибирати собі чоловіків. Вона не соромиться виявляти ініціативу, здатна навіть відбити шанувальника в іншої жінки. Це хижачка, якій подобається перемагати. Але сім'я з дітьми для неї святе. Алла здатна як на одноденні романи, так і на тривалий глибокий зв'язок з партнером.

Гармонійне інтимне життя для неї одна з головних складових успішного шлюбу. У самої Алли пристрасний темперамент і такого ж коханця, винахідливого і палкого, вона хоче бачити поруч. Дітей Алла зазвичай має рано, але назвати ідеальною матір'ю її складно. Робота в молодому віці для неї є важливішою. Зате її діти виростають самостійними і впевненими.

Аллі просто необхідна творча професія чи хобі. Її робота має дозволяти їй бути на виду, грати роль лідера, для якої вона створена. Рано чи пізно Алла займає керівну посаду або ж відкриває свою фірму.

Читайте також:

Алла - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Алла!