Які нігті кращі: акрилові чи гелеві?

Акрилові нігті чи гелеві, що краще?Сучасні жінки все частіше використовують штучні нігті для того, щоб мати красиві і привабливі руки. Однак такі нігті вимагають особливого догляду. Найбільш популярними штучними нігтями є: акрилові та гелеві. Ця стаття розповість про основні їх переваги та недоліки, а також допоможе розібратися вам у виборі штучних нігтів.

Акрилові нігті

Серед модниць, найбільшу популярність отримали акрилові нігті. Все тому, що вони з'явилися раніше гелевих. Але, перш ніж ми розповімо про переваги й недоліки, для початку визначимося, що представляють собою акрилові нігті.

Під акриловою технологією нарощування нігтів розуміють використання рідкого акрилу (мономеру) і акрилової пудри (полімеру). При нанесенні цієї суміші на ніготь відбувається швидке засихання, після чого штучні нігті шліфуються і робиться корекція.

Незаперечною перевагою нігтів з акрилу є те, що акрил заповнює всі мікротріщини на нігтях, роблячи натуральні нігті здоровими. Крім того за допомогою такого нарощування можна зробити так, щоб ніготь повністю вкривався акрилом чи був продовженням натурального нігтя. Крім того, позбутися від нього не складе великої праці.

Недоліком акрилового нігтя є його крихкість і необхідність проведення корекції кожні 2-3 тижні.

Гелеві нігті

Нарощування гелевих нігтів відбувається за допомогою спеціального гелю, що містить штучний протеїн, який взаємодіючи з протеїном нігтя, збільшує міцність нарощеного нігтя.

Плюсом даного виду нігтів є їх максимальна наближеність до складу природного нігтя, що робить використання гелевих нігтів нешкідливим, і, таким, що не викликає подразнення шкіри. Гель надійно захищає натуральний ніготь від механічних пошкоджень (ідеально підійде для жінок з ослабленими нігтями). Крім того, на відміну від акрилу, гелеві нігті не мають запаху.

Недоліком гелевих нігтів є його велика вартість створення та корекції, швидкий знос і труднощі при знятті нарощених нігтів.

Таким чином, обираючи між двома технологіями нарощування нігтів, вам слід розставити пріоритети між надійністю, натуральністю і нешкідливістю.

Читайте також: