Дзеркальний манікюр

відео

Дзеркальний манікюр. Фото.На красивий манікюр доводиться витрачати велику кількість часу. Адже потрібно акуратно нанести малюнок, чекати, доки всі шари лаку добре підсохнуть. Але не всі володіють достатньою кількістю часу, щоб витрачати його на процедуру манікюру.

У такому випадку знадобиться дзеркальний манікюр, який можна зробити за дуже короткий час.

Дзеркальний манікюр: як зробити в домашніх умовах?

Найбільш нескладний метод дзеркального виконання манікюру – нанесення лаку-плівки на нігтьову пластину, яку ви можете купити через інтернет-магазин або в роздріб, де торгують аксесуарами для манікюру.

Для цієї процедури вам ще знадобиться фен, він потрібен для швидкості виконання. У вас вийдуть дуже красиві нігті, які всім запам’ятаються.

Процес виконання дзеркального манікюру.

Для початку необхідно очистити нігті від старого лаку, знежирити нігтьову пластину, надати бажану форму нігтям. Потім необхідно вибрати плівку строго за розміром кожного нігтя. Далі слід відокремити основу від плівки і під струмом гарячого повітря наклеїти плівку на палець. Як тільки плівка буде на місці, необхідно продовжувати гріти феном. Можливо, з першого разу у вас нічого не вийде. Але, як кажуть, досвід приходить в дії. Якщо на пальці залишилася зайва плівка, то ви без зусиль зможете обрізати її за допомогою маленьких ножиць.

Салонний дзеркальний манікюр

Інший метод дзеркального виконання манікюру більш складний, і для його виконання краще звернутися до фахівця. Необхідно, щоб майстер манікюру мав досвід виконання такої процедури, інакше хорошого дзеркального манікюру ви не отримаєте. Якщо у вас є бажання, то ви можете обрати малюнок і попросити, щоб його завдали поверх дзеркального манікюру.

В манікюрному салоні такий вид манікюру виконують наступним чином: проводять нарощування на нігті Дзеркальний манікюр в домашніх умовахсвоєрідних металевих пластинок. Такий непростий процес може зробити тільки дуже хороший майстер. Можете звернутися за порадою при виборі фахівця до друзів або колег.

Перед тим, як приступити до процедури, майстер виміряє довжину ваших нігтів. Це робиться для того, щоб готовий ніготь мав строго певну форму. Після цього нігті слід обробити спеціальним засобом. Тільки потім майстер приступить до приклеювання пластин, всі наступні дії доповнюються прогріванням пальців спеціальною лампою. Під дією такої лампи метал набуває потрібної форми.

Звичайно ж, така процедура не дуже добре позначається на структурі рідних нігтів. Але іноді доводиться чимось жертвувати. Перевага полягає в тому, що дзеркальний манікюр, виконаний за допомогою процедури нарощування, зможе протриматися близько місяця.

Відео: як зробити золотий дзеркальний манікюр в домашніх умовах

(Відео російською мовою)