Водний манікюр

Водний манікюрЦя техніка манікюру досить вигідно відрізняється від більшості інших, її ще іноді називають "мармуровим манікюром". Вона не вимагає обов'язкового вміння малювати, але, незважаючи на цей, здавалося б, важливий момент, манікюр виходить настільки оригінальним і ефектним, що здатний викликати заздрість у будь-якої жінки. Багато хто навіть відмовляться вірити в те, що таку красу можна створити самостійно, та ще й вдома.

Свою другу назву "мармуровий манікюр" він отримав за схожість з візерунками, які має цей природний камінь. При всьому вашому бажанні і прагненні, ви не зумієте повторити в точності малюнки на різних нігтях, та й навіщо. Хоч це й виглядає дещо різнобарвно, але такий манікюр виглядає дуже витончено.

Техніка водного манікюру

Техніка водного манікюру досить проста і вже з першого разу вийде неповторний і гарний візерунок. Але для створення необхідно володіти терпінням, посидючістю і уважністю. Отже, для втілення задуманого вам потрібні: паперові серветки, вода, широка ємність, флакони з різнокольоровими лаками, прозорий лак, зубочистки, рідина, яка знімає лак і крем для рук, бажано жирний.

1. Необхідно покрити нігті безбарвним лаком чи будь-яким іншим з обраних вами. Дайте потрібний час лаку для того, щоб він добре просох.

2. Всі кольорові лаки мають бути рідкої консистенції, але не потрібно їх розбавляти за допомогою розчинників, бо це нічого не дасть. Від цього чинника безпосередньо залежить весь успіх задуманої вами операції. Також рекомендується не застосовувати більше 2-3 відтінків.

3. В підготовану ємність наливається вода, вона має бути температурою меншою ніж 40 градусів. Це потрібно для того, щоб лак міг в ній добре розчинитися, якщо ж вона буде гарячою, то він просто згорнеться в ній. А нам цього допустити ніяк не можна!

4. Необхідно добре змастити ділянки шкіри біля нігтів за допомогою приготованого жирного крему. Обов'язково стежте, щоб крем випадково не потрапив на самі нігті, в цьому випадку лак, розчинений у воді, не пристане до них.

5. У налиту воду по черзі капають заздалегідь приготовані лаки. Слід знати, що той лак, який ви капнете першим і буде домінантним кольором у вашому водяному манікюрі. Капайте по одній краплі, пробуйте різні варіанти, одним словом експериментуйте.

6. За допомогою зубочистки робіть довільні розводи, цей етап має тривати не більше 1 хвилини. Пам'ятайте, що саме ця абстракція і стане прикрасою ваших нігтів.

7. Ніготь обережно занурюють в приготований розчин і виймають. Потім ретельно видаляють лак поблизу нігтя. Якщо вам хочеться надати більшого блиску манікюру, то посипте ніготь блискітками доки він не висох. Після всього цього нігті покриваються прозорим лаком, який закріплює манікюр.

8. Далі таку ж процедуру повторюють і з усіма іншими нігтями, воду міняти не слід. У підсумку загальна колірна палітра виходить одна, але на кожному нігті індивідуальний візерунок.

Крім водного манікюру дуже ефектний і французький манікюр, який робиться теж на воді. Для його створення нігті покриваються основою, клеяться смужки призначені для френча. Візерунки в стилі "мармур" готуються вищеописаним методом, але у воду занурюють лише краї нігтів, після чого їх висушують і покривають закріплювачем.

Відео водного манікюру - веселка