Привітання та картинки з днем народження брату від сестри та брату від брата

Брати - найкращі друзі та супутники впродовж усього життя. Вони можуть поділитися безліччю дитячих спогадів і піклувались про вас в будь-якій життєвій ситуації. Ви не маєте пропускати жодного шансу, який зможе зробити вашого брата хоч на дещицю щасливішим і проявити свою турботу про нього, яким би він не був - молодшим чи старшим. День народження - чудовий привід, щоб показати свою подяку та любов до брата. Сподіваємось наша добірка привітань брату на день народження допоможе вам знайти ідеї, які припадуть вам до душі.

Привітання з днем народження брату

Зміст:

  • Привітання брату від сестри прозою
  • Листівки з поздоровленнями для брата від сестри
  • Вірші з привітаннями брату від сестри
  • Привітання брату від брата прозою
  • Картинки з днем народження брату від брата
  • Вірші з вітаннями брату від брата

Привітання брату від сестри прозою

Найзаповітніша мрія дівчинки – мати старшого брата. З дитинства я відчувала себе принцесою завдяки тобі. І сьогодні, мій король, віддаю тобі перевагу та щирі поздоровлення! 

 

Вітаю видатну особистість, мудрого аксакала, пустотливого хлопчика та пристрасного мачо. Це все про тебе, братику! Із особливим днем!

 

В дитинстві я називала тебе молодшенький. Зараз язик не повертається: маєш купу м’язів та досягнень. Але свята створені для бешкетування - хочу як в дитинстві посмикати братика за вуха! І голосно крикнути, з днем народження, малий! 

 

Вітаю, любий! Своєю появою на світ зробив щасливими не тільки батьків, але й мене. Я просила братика, а отримала навіть більше. Бо брат дорівнює друг, опора, підтримка, захоплення. І звичайно брат - це безмежна любов! 

 

Чудовий день! Мої вітання! Пам’ятаєш, як ділили лопатку в пісочниці? Бажаю відтепер гребти не іграшковою лопатою – гроші, успіх, здоров’я!  

 

Хей, бро! Історія твого життя - це серіал на багато сезонів. Бажаю, щоб кожна нова серія була яскравою, сповненою палкими почуттями та тонким гумором. 

 

Поздоровляю із народженням чоловіка, схожого на тата. Радію, що є в світі мен, якого можна цілувати досхочу… і власний чоловік не проти. Бо сьогодні я скористаюся цією можливістю і поцілую тебе стільки разів, скільки тобі років! 

 

Братику! Ти такий святковий, білий та пухнастий! Тож нехай наче у кота у тебе буде дев’ять  життів.  

 

Ми народилися в один день, в одну годину. І все життя незримий зв'язок допомагає в складні хвилини. Між нами відстань у кілометрах, але не в почуттях. З дитинства мріяла про брата, а зараз жадаю, щоб у найріднішої людини життя складалося за фантастичним сценарієм!

 

Хепі бьоздей, невгамовний та неповторний! Прощаю, що потайки з’їдав мої цукерки в дитинстві. Наші іграшки подорослішали. Та ти для мене завжди хлопчисько! І ми маємо чудову нагоду бешкетувати та святкувати! 

 

Листівки з поздоровленнями для брата від сестри

Картинки з днем народження брату від сестри

Листівки з днем народження брату від сестрички

Листівки з днем народження братику від сестри

Привітання брату від сестри

 

 

Поздоровлення для брата від сестри

Привітання з днем народження для брата

Вірші з привітаннями брату від сестри

Вірші з днем народження брату від сестрички

Привітання віршоване з днем народження братику від сестри

Привітання брату від сестри у віршах

Вірш поздоровлення для брата від сестри

Привітання у віршах з днем народження для брата

Привітання брату від брата прозою

В одному гнізді завжди декілька пташенят... Дякуючи батькам я маю брата – гордовитого сокола, птаха високого польоту! І хоча ми давно вилетіли із батьківського гнізда, завжди відчуваю перед ним священний трепет та повагу. Вітаю! 

 

Чоловіча дружба існує. А братський зв'язок - це чоловіча дружба в квадраті. Вітаю себе із тим, що маю брата не тільки по крові, але й по духу. Ну і тебе звичайно – з чудовим днем народження! 

 

Пограємо в гру! Хто знайде у мене з цим хлопцем хоча б десять відмінностей? Зверніть увагу на спільні лінії обличчя, однаковий колір очей, вигини скул... Це моя покращена копія! Адже ми з братом однієї крові! Тільки всі вітання сьогодні для ліпшого в світі мужчини. 

 

В чому сила, брате? Маємо на двох чотири кулака і не маємо приводу сумніватися: святковий день створений для веселощів та радості! 

 

Вітаю з днем появи на світ та бажаю переможних та феєричних сходів до успіху! Долай їх з легкістю. Клацай проблеми мов горіхи. Знай, що у Всесвіті є людина, яка зрозуміє, міцно обійме та прийме із будь-якою проблемою. 

 

Не кожен може похизуватися, що має споріднену душу. Пишаюсь тим, що жилами в нас тече одна й та сама кров. До сих пір зберігаю спільні секрети і сьогодні відкрию один з них: ти для мене найкращий друг. 

 

Брат – опора та підтримка. Взірець з дитинства. Брат, це коли серце радіє успіхам іншого крутого чоловіка. І коли від душі вітаєш того, хто не має рівних у цілому світі!  

 

Дарую кращі слова та міцні чоловічі обійми людині, з якою в дитинстві гралися однією машинкою. І зараз готовий розділити навпіл все, чим нагородила доля.  Брате, ми вдвох, а це означає, що маємо в родині вдвічі більше везіння та успіху. 

 

Завзятий та енергійний. Ти завжди був улюбленцем у школі та в дівчачому колі. Але я ніколи не заздрив. Навпаки, хотів для тебе кращої долі! Пам’ятаєш, як грали у схованки? А тепер не сховаєшся! І заслужені вітання наздоженуть іменинника! 

 

Картинки з днем народження брату від брата

Картинки з днем народження брату від брата

Привітання з днем народження брату

Листівки днем народження брату від брата

Картинки З днем народження від брата

Картинки З днем народження брату від брата

Поздоровлення брату від брата

Вірші з вітаннями брату від брата

Вірші з днем народження брату

Листівки з віршами з днем народження брату від брата

Вірші днем народження від брата

Вірш З днем народження брату від брата

Віршоване поздоровлення брату від брата