Roblox - герої з комп'ютерної гри!

Roblox - герої з комп'ютерної гри!

Хто з дітей не хоче побудувати власний дивовижний світ мультиків? Напевно, таких годі й шукати. Іграшки Roblox розроблені в стилі мультиків і це одна з найкращих ігор для розвитку фантазії.

Комп'ютерна гра Roblox

Комп'ютерна гра, на основі якої випущені фігурки Roblox, - це дивовижний віртуальний мережевий онлайн світ. Гравці можуть створювати пригоди, грати рольові ігри, вчитися спільно з друзями. Дитина з іграми від Jazwares зможе створити власну Всесвіт.

Віртуальний світ затягує і поглинає дітей, що не завжди подобається батькам, навіть якщо це відбувається з метою навчання і розвитку навички.

Іграшки дебютують в роздрібному продажі в США в лютому 2017 року.

"Ми беремо принципи, закладені в грі, і переносимо їх в фізичний реальний світ", - сказав Дейв Базуки, генеральний директор Roblox.

Фігурки Roblox

Тоді на допомогу можуть прийти справжні іграшки Роблокс - реалістичні фігурки, створені за образом популярної віртуальної гри. Діти точно також зможуть створювати власний світ, придумувати пригоди, розвивати фантазію, але при цьому ще й навчатимуться грати не з віртуальними друзями, а зі справжніми.

Ігрові комплекти складаються з досить простих деталей, але з цих деталей можна створити багато різноманітних. Колекція іграшок представлена ​​40 фігурками, які мають свої імена та особливості. Це може бути шеф-кухар або кур'єр піци, у яких може бути завдання - вчасно приготувати і доставити ароматну піцу. Дитина може битися з зомбі, або вибрати ще більш небезпечного супротивника - Лорда Umberhallow, який з'являється тільки під покровом ночі. А може стати шерифом і контролювати порядок на вулицях Кіевленда.

Фігурки Roblox

Особливості гри

Дітям потрібна динаміка і швидкий розвиток сюжету. Тому, щоб діти не занудьгували від гри, упаковки з фігурками поставляються разом з кодом для отримання віртуального аксесуара, який відноситься до придбаного персонажу. За рахунок цього дитина зможе налаштовувати віртуального персонажа в процесі гри, покращувати його здатності і можливості. Діти зможуть розвивати лінію гри, як віртуально, так і реально.

Найбільшою популярністю користуються самостійно придумані і побудовані зони. Наприклад, це можуть бути гонки, битви зі злом, квести. При цьому всі сюжетні лінії можна переплітати, створюючи нові ролі, завдання, пригоди.

До фігуркам додається листок колекціонера, де відзначаються зібрані герої. Таким чином можна підживити дитячу любов до колекціонування і збирання. Цінність гри полягає ще і в тому, що користувачі створили персонажів самостійно, виробники лише відібрали найбільш популярних.