Ігри Шопкінс

 Книга розмальовок Шопкінс  Бродилка Шопкінс гоу  Шопкінс знайди відмінності
Книга розмальовок
Шопкінс
 Бродилка Шопкінс
гоу
Шопкінс знайди
відмінності
 Прибирання Шопкінс  Шопкінс бродилка хмарами  Одягалка Шопкінс Шоппіз Кірсті
 Прибирання Шопкінс Шопкінс бродилка
хмарами
Одягалка Шопкінс
Шоппіз Кірсті
 
 Одягалка Шопкінс Рейнбоу Кейт  Стрілялка цукерками  Шопкінс в Макдональдсі
 Одягалка Шопкінс
Рейнбоу Кейт
 Стрілялка цукерками  Шопкінс в
Макдональдсі
 Шопкінс одягалка Баблейша  Пазл Шопкінс  Одягалка Сари Суші
Шопкінс одягалка
Баблейша
 
 Пазл Шопкінс Одягалка Сари Суші 
 Одягалка Попети  Шеф клуб Шопкінс  Шопкінси грають в теніс
 Одягалка Попети  Шеф клуб Шопкінс  Шопкінси грають в
теніс
 

Онлайн ігри ШопкінсХто такі Шопкінс? Це крихітні, колекційні іграшки, виготовлені австралійською компанією Moose Toys. Іграшки – це живі предмети продуктового магазину, кожна пластична фігура має миле обличчя та унікальне ім'я. Колекційні іграшки позначаються як звичайні, рідкісні, дуже рідкісні, спеціальні видання та обмеженого випуску. Саме ці веселі створіння і стали основою для буму популярності, завдяки якому ми маємо надпопулярний мультфільм та захоплюючі ігри Шопкінс!

Онлайн ігри Шопкінс

Іграшки Шопкінс – справжня знахідка для дівчаток та хлопчиків. Адже набагато цікавіше граючи, робити покупки в магазині, великому супермаркеті або ресторані, маючи справу не зі звичайними предметами, а з живими, кожен з яких відрізняється своїм характером, звичками, має яскраву зовнішність та особливі відносини з іншими. Між іншим, Шопкінси екологічно безпечні та зроблені досить якісно. А найцікавіше, що ви ніколи не здогадаєтеся яка саме іграшка вам трапиться, адже всі вони продаються в непрозорій упаковці.

Безкоштовні ігри Шопкінс

Мультфільм Шопкінс

Зрозуміло, що такі популярні іграшки не могли не отримати своє продовження у вигляді мультика. Спочатку виходили невеликі серії на ютуб каналі Шопкінс, а 2016-го року вийшов повнометражний мультфільм Шопкінс, який відразу ж став хітом! Тепер іграшки не тільки можна потримати в руках та пограти з ними, але можнай й подивитися на екрані за їх дивовижними пригодами. Всі події відбуваються в місті Шопвілі, де живуть наші герої та героїні.

Безкоштовні ігри Шопкінс

Там де мультфільми, там і безкоштовні онлайн ігри для дітей! Добре подивитися на пригоди улюблених героїв, але ще краще взяти участь у цих пригодах! З героями улюбленого мультика та віртуальними ляльками, ви можете робити все, що завгодно, за допомогою ігор Шопкінс! Комусь до душі бродилки та пригоди, хтось любить одягалки, ну а комусь подобаються стрілялки цукерками та прибирання – кожен знайде свою улюблену гру.

Мультфільм ШопкінсТим, хто колекціонує ляльок або стежить за подіями мультфільму, відомо, що в житті самих Шопкінс беруть участь і різні помічники супермаркету – ваги, полиці для товарів, кошики, пакети тощо – всі вони живі та ведуть себе досить активно. В іграх цієї серії є місце і для них, тому не дивуйтеся, якщо зустрінете цих персонажів на нашому порталі ігор для дівчат.

Хто такі Шоппіз?

Шоппіз – це лялькові дівчатка, які є господинями тих магазинів, в яких продаються іграшки Шопкінс. У кожній Шоппіз свій неповторний характер та стиль. Давайте познайомимося з деякими з них.

Попета – блакитноока дівчинка з красивими світлим волоссям. Вона активна та яскрава! Друзі завжди просять її помовчати, бо Попета дуже любить поговорити і робить це надто голосно. Ця дівчинка просто обожнює кіно і все, що з ним пов'язано.

Люсі Смузі – вона одночасно дуже мила, але й досить зухвала, завдяки чому частенько потрапляє у різні неприємності. З нею завжди приємно поговорити, тому будьте впевнені, що вона зуміє вибратися з будь-якої ситуації. Ця нахабна фруктова красуня любить пригощати своїх друзів та подруг ягідними солодощами.Ігри Шоппіз

Коколет завжди про щось мріє. І її солодкі мрії підкріплюються солідними запасами шоколаду вдома. Тому похід до Коколет у гості – це завжди солодка подія. Любить допомагати друзям, дуже добра та чуйна дівчинка.

Дейзі Петелс – дівчинка з квітами. Вона обожнює землю, розбирається в кольорах, любить їх і часто підносить своїм друзям гарні квітучі подарунки! Дуже полюбляє розважатися зі своїми друзями та подругами в саду.

У Поллі Поліш найгарніший манікюр – це те, що вона дійсно відмінно вміє робити! Вона дуже стежить за собою та своїм стилем. Вона відчуває, що має бути ідеальною від маківки до кінчиків пальців. Але всі її нові ідеї починаються саме з модного манікюру.

Роузі Блум – йдіть на запах троянд і ви прийдете до Роузі. Відвідайте класну вечірку в найкрасивішому саду Шопвіля і познайомтеся з ніжною та романтичною дівчиною, яка просто обожнює веселитися і грати на газоні!

Насправді Шоппіз дуже багато і всі вони різні, з різними характерами та уподобаннями. З усіма познайомитися ми навряд чи зможемо, адже потрібно ж залишити час, щоб пограти в класні ігри Шопкінс!