Ігри Щасливі мавпочки

 Онлайн Гра Щаслива мавпочка 1  Гра Щаслива мавпочка 2  Гра Щаслива мавпочка 3
 Щаслива мавпочка 1  Щаслива мавпочка 2  Щаслива мавпочка 3
 Щаслива мавпочка 4  Щаслива мавпочка 5  Щаслива мавпочка 6
 Щаслива мавпочка 4  Щаслива мавпочка 5  Щаслива мавпочка 6
 Марафон 1  Марафон 2  Марафон 3
 Марафон 1  Марафон 2  Марафон 3
 Гра Щаслива мавпочка Марафон 4  Щаслива мавпочка Повітряні кульки  Щаслива мавпочка Хаос
 Марафон 4  Повітряні кульки  Щаслива мавпочка Хаос
 Щаслива мавпочка Ніндзя 1  Щаслива мавпочка Ніндзя 2  Щаслива мавпочка Ніндзя 3
 Ніндзя 1  Ніндзя 2  Ніндзя 3
 В армії  Щаслива мавпочка Магія  Новорічна ялинка
 В армії  Магія  Новорічна ялинка

Ігри Щасливі мавпочкиЛаскаво просимо до серії логічних ігор – Щасливі мавпочки. Всі ми звикли, що мавпочки - тварини досить рухливі та веселі. Вони весь час щось вигадують, стрибають по деревах, кричать та кидають у присутніх. Але так буває не завжди. Справа в тому, що одного разу одній мавпочці стало настільки сумно, що її ніхто не міг розсмішити. Що тільки не робили її друзі – нічого не допомагало. І тоді ця сумна мавпа стала вигадувати для своїх друзів веселі завдання – квести, в результаті яких відбувалась якась смішна подія, яка могла розвеселити мавпочку і зробити її щасливою. Саме так і з'явилася на світ серія ігор Щасливі мавпочки!

Сенс гри Щасливі мавпочки

Для тих, хто вперше зіткнувся з іграми Щасливі мавпочки, яких з'явилося вже чимало, абсолютно незрозуміло як в них грати. Ви бачите перед собою заплакану мавпочку із зіпсованим настроєм, якісь будівлі, приміщення, тварин і т. д., які знаходяться на задньому плані гри. Але що ж робити? Немає жодних підказок, нічого не відбувається і не зрозуміло як же розвеселити заплакану мавпочку. Насправді в цьому й полягає вся незвичність гри, що ви самі маєте розібратися що і як робити. Наприклад, у першій частині Щасливі мавпочки ми бачимо млин, сарай, зачинений на замок, будинок з вікном, закритими дверима та відкритим горищем. Що ж робити? Все управління в грі здійснюється за допомогою мишки.

Ігри веселі мавпочки

 Для початку ми спробуємо натискати на різні предмети, потім спробуємо їх переміщати. І ось ми побачили, що ми можемо взяти з собою драбину! Але, навіщо вона нам? Напевно, щоб кудись залізти. Але, куди! Точно! На горище! Ми підставляємо драбину до стіни будинку і потрапляємо на горище. Хм.. На горищі невеликий квадратний шматочок даху виглядає неприродно. Спробуємо натиснути – відмінно! Ми знайшли ключ! А що ми можемо відкрити ключем? Напевно сарай, який закритий на замок... Цікаво? Звичайно! Захоплююче? Ще як! Варто лише трохи подумати і бути трішки уважнішім і ми поринаємо у світ неймовірних загадок та пригод! Але це всього лише перший рівень першої частини цієї неймовірної серії Щасливі мавпочки.

Але не варто думати, що всі рівні будуть такими ж простими та очевидними, як цей найперший. Вам доведеться зіткнутися зі справжніми логічними головоломками, ви будете час від часу дивуватися тому, що вам абсолютно неясно, що ж робити! Іноді ви навіть будете впадати у відчай, але коли настане момент, після якого ви зумієте-таки розгадати головоломку та розсмішити мавпочку – вашому захопленню не буде меж!

Тож швидше приступайте до гри і зробіть мавпочку щасливою!

Гра розсміши мавпочкуМи радимо вам починати гру з першої частини, а вже після того, як вам стане зрозумілим сенс гри, ви зможете грати в будь-яку її частину, яка вам більше сподобається.