Ігри Крижане серце для дівчаток

 Гра Крижане серце: Ельза і Анна  Гра для дівчаток вагітна Ельза  Крижане серце Ельзи

Крижане серце:
Ельза і Анна

 Вагітна Ельза  Крижане серце Ельзи
 Гра для дівчаток Сукня для Анни  Гра для дівчат Шопінг Ельзи з Крижаного серця  Поцілунки Ельзи з Джеком
 Сукня для Анни Шопінг Ельзи з
Крижаного серця
 
Поцілунки Ельзи з
Джеком
 Фото весілля Ельзи  Інтерв'ю з мамою Ельзою  Осіння одягалка Анни та Ельзи
 Фото весілля Ельзи Інтерв'ю з
мамою Ельзою
 
Осіння одягалка
Анни та Ельзи
 
 Снепчат Ельзи з Крижаного серця  Онлайн гра Нова зачіска Ельзи  Гра для дівчат Ельза у стайні
Снепчат Ельзи з
Крижаного серця
 
 Нова зачіска Ельзи  Ельза у стайні
 Гра для дівчаток Ельза на кухні  День народження: Крижане серце  Анна та Ельза в кіно

Ельза на кухні

День народження:
Крижане серце
 
 Анна та Ельза в кіно
 Мода Анни та Ельзи  Одягалка сестер Анни та Ельзи  Онлайн гра Ельза миє посуд
 Мода Анни та Ельзи Одягалка сестер Анни
та Ельзи
 
 Ельза миє посуд
 Гра Крижане серце Любовне зілля  Одягалка Крижане серце  Бродилка Анни і Ельзи
 Любовне зілля Одягалка Крижане серце  Бродилка Анни і Ельзи
 Гра на двох Крижане серце  Ельза в салоні краси  Школа Крижане серце
Гра на двох Крижане
серце
 Ельза в салоні краси  Школа Крижане серце

Попередня 1 2 Наступна Остання

Ігри для дівчаток Крижане серцеКомпанія Walt Disney Studios за останні роки суттєво збільшила кількість вироблених мультфільмів. З їх участю народжуються справжні шедеври, казки для дітей та для всієї сім'ї в цілому, протягом вже багатьох десятиліть. Більшість вироблених казок стають справжніми бестселерами, і збирають величезну кількість шанувальників. Не став винятком і мультфільм, випущений 2013 року під назвою "Крижане серце". Це історія про те, як одна маленька принцеса королівства Ерендел на ім'я Анна відправляється в захоплюючу подорож в засніжені гори у пошуках своєї сестри Ельзи. Анна, її друг Крістоф в компанії сніговика Олафа та оленя Свена вирушають у похід в пошуках літа. Справа в тому, що Ельза випадково за допомогою магії наслала прокляття на царство і занурила його в стан, де тепер цілий рік зима.Мультсеріал став настільки популярним, що зібрав найбільшу касу за всю історію студії Діснея. Крім того, "Крижане серце" двічі вигравав "Оскар" в кількох категоріях: кращий анімаційний фільм та краща пісня.

Головні герої ігор «Крижане серце»Онлайн ігри Крижане серце

Анна - один з головних героїв мультфільму Крижане серце. Дуже оптимістична та весела принцеса королівства Ерендел, хоча й досить непостійна, через що часто робить необдумані вчинки. В останні роки вона майже не спілкувалася зі своєю сестрою Ельзою, а після настання вічного холоду, причиною якого є її сестра, Анна відправляється в довгу та небезпечну подорож з друзями, щоб виправити ситуацію та подружитися з сестрою знову.

Ельза - старша сестра Анни. Ельза володіє магією льоду і снігу. Ще з дитинства вона була не в силах впоратися з цією магічною силою, тому одного разу випадково наражає свою сестру на небезпеку, а потім намагається триматися подалі від усіх своїх родичів та друзів. Під час церемонії коронації, принцеса Ельза за допомогою своєї магії занурює в обійми вічної зими королівство Ерендел. Думаючи, що ніхто не зможе її пробачити і не допоможе вирішити цю проблему, Ельза йде високо у гори, подалі від усіх жителів королівства.

Крістоф Бьоргман - вірний друг та любитель природи, жив у горах Ерендела і працював продавцем льоду для жителів цього холодного королівства.

Ганс Вестергард – один з головних героїв мультфільму. Хотів одружитися з Анною, а, отже, стати головою Ерендела.

Олаф - ймовірно, найуважніший та веселий персонаж мультфільму Крижане серце. Ця чарівна істота - сніговик, створений, колись Ельзою. Його мрія – зустрітися з літом, навіть ціною життя. І він робить все, щоб допомогти головним героям з проблемою нескінченної зими.

Маршмелоу (Зефірка) - величезний монстр, якого створила Ельза, щоб захистити свій палац від непрошених гостей.

Герцог Варавський - ще один негативний образ. Він робить вигляд, що йому подобається Ельза для поліпшення відносин між Еренделом та його герцогством. Однак, коли він дізнався, що зробила Ельза, то намагається налаштувати всіх жителів проти неї, щоб заволодіти всіма багатствами Ерендела.

З героями цього чудового мультфільму, можна відмінно провести час на нашому порталі онлайн ігор для дівчаток. Незважаючи на те, що мультфільм більше орієнтований на дівчаток, в ігри Крижане серце можуть грати як діти, так і дорослі будь-якої статі - кожен отримає безліч позитивних емоцій.