Ігри Кухня для дівчаток

 Гра для дівчаток Ельза на кухні  Готуємо бананові кекси з Сарою  Готуємо полуничний торт

Ельза на кухні

Кекси з Сарою Готуємо полуничний
торт
 Готуємо торт з морозива  Сара готує паелью  Гра школа суші
Готуємо торт з морозива  Сара готує паелью  Гра школа суші
 Готуємо макарони на кухні Сари  Сара готує піцу  Гра піца на кухні Сари
 Макарони на кухні Сари  Сара готує піцу  Піца на кухні Сари
 Гра готуємо смачне морозиво  Готуємо італійську піццу  Гра прикрашаємо морозиво
Готуємо смачне морозиво  Готуємо італійську піццу  Прикрашаємо морозиво
 Папа Луї 3: Атака морозива  Новорічна кухня Сари  Готуємо фруктовий салат
Папа Луї 3: Атака
морозива
 
 Новорічна кухня Сари  Готуємо фруктовий салат
 Кішка Анжела готує їжу  Папа Луи 2: Атака гамбургерів  Сара готує шоколадний торт
 Анжела готує їжу Папа Луї 2: Атака
гамбургерів
Сара готує шоколадний
торт
 
 Гра готувати морозиво  Готуємо суші  Готуємо помідорну піцу
 Гра готувати морозиво  Готуємо суші  Готуємо помідорну піцу
 Кухня Сари: Лазанья  Паста папи Луї  Готуй та продавай морозиво
 Кухня Сари: Лазанья  Паста папи Луї Готуй та продавай
морозиво

Попередня 1 2 Наступна Остання

Дівчаткам так подобається допомагати мамі на кухні, адже це так цікаво – змішати кілька інгредієнтів, і в результаті отримати шалено смачну і привабливу страву! Але не завжди вдається допомогти мамі, адже в той час, коли вона готує на кухні, дівчатка можуть бути в школі або на розвиваючих заняттях, саме тому ігри Кухня – це чудова можливість не тільки щось приготувати, але і зробити це самостійно! А якщо на цій кухні ви граєте разом з Сарою, то це вдвічі цікавіше!

Ігри побудовані на реальних рецептах, саме тому вони є повноцінними 

Ігри кухня Сари

навчальними посібниками! Дівчатка не тільки знайомляться із складовими страв, але й вчаться їх правильно готувати, адже слід суворо дотримуватися рецепту та послідовності додавання інгредієнтів.

Також в грі зроблений акцент і на обов'язковій гігієни – митті рук, чистоті продуктів, акуратності робочого місця до та після роботи. Крім цього, розвивається також і пам'ять, адже слід запам'ятати рецепт та його складові, але якщо раптом який-небудь крок буде забутий – можна скористатися підказкою Сари.

Види ігор кухня

Приготувати під керівництвом Сари можна величезну кількість страв, до того ж це можуть бути як супи, спагеті, пиріжки, так і десертні варіанти їжі. Найбільш популярними серед дівчат вважаються такі ігри:

Нові рецепти - гра має кілька рівнів, до того ж для того, щоб приступити до наступного – необхідно успішно впоратися з приготуванням певної страви! Наприклад, спочатку слід спекти пиріг, і лише після цього можна почати готувати начинку, а впоравшись з цим завданням – почати приготування глазурі та прикраси пирога;

Готуємо морозиво – для того, щоб приготувати холодний десерт, необхідно чітко дотримуватися рецептури, в іншому випадку морозиво не вийде! Існує багато рецептів – можна приготувати ванільне морозиво, або ягідне, та навіть з зеленим чаєм. При цьому слід намагатися виконувати все правильно, адже тільки виконавши одну частину приготування морозива, можна перейти до наступної. А наприкінці можна прикрасити його горіхами, ягодами та рідким шоколадом;

Готуємо піцу – для того, щоб приготувати піцу, потрібно спочатку приготувати тісто, дати йому підійти, нарізати всі інгредієнти, включаючи соус, і лише після цього можна перейти до найцікавішого – поєднання всіх елементів піци;

Готуємо суші – спочатку слід приготувати спеціальний рис для ролів (ви не знали, адже в суші використовується не звичайний рис!), після цього можна приступити до приготування інгредієнтів для ролів. Тільки виконавши всі завдання, появиться можливість довести кулінарний шедевр до кінця!

Процес приготування, а в результаті отримання цього кулінарного шедевра, приносить юним кулінарам масу задоволення та радості! Повністю виконавши завдання, дівчатка можуть зберегти на пам'ять фото своєї страви, та показати його подружкам і мамі!