Прикольні картинки з Новим Роком

Прикольні картинки з Новим Роком

Прикольні картинки з Новим Роком 3

Прикольні картинки з Новим Роком 4

Прикольні картинки з Новим Роком 6

Прикольні листівки з Новим Роком

Прикольні листівки з Новим Роком 9

Прикольні картинки з Новим Роком 10

Прикольні картинки з Новим Роком 11

Прикольні картинки з Новим Роком 12

Прикольні картинки з Новим Роком 13

Прикольні фото з Новим Роком 14

Прикольні фото з Новим Роком 15

Прикольні фото з Новим Роком 17

Прикольні фото з Новим Роком  18

Читайте також::

Прикольні факти про Новий рік та ялинку

Вчені вважають, що традиція прикрашати дерева пішла з Месопотамії. Люди вважали дерева добрими живими істотами, в яких мешкають духи добра. Щоб задобрити цих духів, дерева прикрашали подарунками, смаколиками, фруктами та горіхами.

Прадавні народи святкували Новий рік навесні, коли починалися польові роботи. Саме тому стародавні римляни вважали першим місяцем року березень. У 46 році до н.е. Юлій Цезар переніс початок Нового року на січень.

Історики запевняють, що прикрашати ялинки почали 1605 року в Ельзасі, землі якого знаходиться на території нинішньої Франції. З часом ця традиція розповсюдилась всією Європою, щоправда спочатку їх можна було побачити лише в будинках заможних купців та дворян. Але широкого розповсюдження вбирання різдвяних ялинок набуло лише у ХІХ столітті. 

Ще одне переказ свідчить, що різдвяну ялинку придумав засновник протестантизму Мартін Лютер. Для того, щоб якось зблизити тотемне дерево з християнством, він попросив паству прикрасити верхівки святкових ялинок Віфлеємською зіркою, а на гілки помістити свічки.

В Німеччині у середні віки прикрашали не лише ялинки та сосни, але й плодові дерева, такі, наприклад, як вишні. 

Перша ялинкова прикраса зі скла була зроблена в Саксонії у 16 столітті. Склодуви виготовляли різноманітні кульки, горішки, фігурки звірів, дзвіночки та інше.

В Англії 1516-го року була встановлена золота ялинка, прикрашена трояндами та гранатами.

Першу новорічну листівку надрукували в 1843 році у Лондоні і відтоді вона пройшла довгий шлях до наших комп’ютерних прикольних картинок на Новий рік.

У наш час серед усіх європейських країн найбільша кількість ялинок продається в Данії.