Красиві привітанння З Новим Роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Картинки з новим роком 2020

Згідно Китайським календарем, в 2019 році нас радувала весела Жовта Свинка. Однак рік добігає кінця і їй доведеться поступитися місцем новому символу - Білому металевому Щуру. Як відомо, щур - перша тварина в 12-річному місячному циклі китайського календаря. Щур відрізняється винахідливістю, кмітливістю та цілеспрямованістю. І хоча, щур є охоронцем сімейних цінностей, він ніколи не діє за стандартною схемою. В силу умов його життя, він є ініціатором креативних ідей. Тепле родинне коло, велика кількість їжі та оригінальність і теплі новорічні привітання - це саме те, що порадує щуриків і допоможе вам правильно зустріти Новий рік 2020. Але якщо ви все ж переживаєте щодо того, щоб не образити Білого Щура, а навпаки, задобрити його, намагайтеся дотримуватися простих правил.

Поради до Нового року

З усією серйозністю поставтеся до новорічних приготувань. Намагайтеся, щоб відчуття свята було присутнє у всіх сферах життя. Сподіваємось, що наші привітання до Нового року 2020 теж стануть у нагоді.

Відвідайте магазини, щоб придбати прикраси для дому, проте, не забувайте і про хенд-мейд. Щур обожнює свій будинок і милі дрібнички, створені своїми руками. Присвятіть хоча б кілька годин для того, щоб зробити гарний декор. Бо навіть подарувати на Новий рік сувеніри своїми руками завжди приємніше.

Щоб не забути про те, хто є символом року, прикрасьте своє житло фігурками, які зображують щуриків або мишок. Однак не перестарайтеся, щоб будинок не виглядав захаращеним. Щур не терпить безладу.

Оскільки Щур металевий, то й присутність металу обов'язкове. Це символізує міцність характеру пацюка та рішучість. Зробіть акцент на прикраси будинку з металу. Але й природні матеріали не обходьте стороною. Адже щури люблять погризти.

Щоб додати яскравості новорічним святам, зробіть акцент на освітленні. Всілякі гірлянди, ліхтарики і свічки сьогодні актуальні як ніколи. Крім того, за їх допомогою створити потрібну святкову атмосферу простіше простого. Особливо популярні в цьому році однотонні золотисті або сріблясті гірлянди.

Наш Щур любить все натуральне, тому найкращим вибором стане жива ялинка. Але якщо ви щасливий володар штучної рослини, - не біда. Головне, правильно прикрасити ялинку. Оскільки Щур білий, то й прикраси варто вибирати більш спокійні, по-сімейному затишні. Намагайтеся підібрати ялинкові прикраси в одному стилі. Обов'язково повісьте на ялинку фігурку мишки для залучення фінансової удачі.

Який головний колір Нового року 2020

2020 рік пройде під знаком стихії Металу. Тому головним трендом є металеві і світлі відтінки. В першу чергу це білий, відтінки сірого, світлі пастельні тони, золотий, зелений, синій і блакитний. Саме вони повинні бути присутніми в одязі, макіяжі і новорічному манікюрі.

А ось про кислотні, неонові кольори потрібно забути! Щур відноситься до консервативних тваринам.

Якщо вам не вистачає яскравості, то компенсуйте її недолік за допомогою блискіток, паєток, шиммера. Крім того, постарайтеся не обмежуватися одним кольором, а комбінуйте різні відтінки. Це завжди виглядає більш цікаво і нарядно. І в питанні що подарувати кому-небудь на Новий рік, відштовхуйтесь насамперед від колірного тренда.