Листівки з Новим Роком

 

Листівки з Новим Роком

 

Листівки з Новим Роком 1

Картинка з Новим Роком 2

Картинка з Новим Роком 7

Картинка з Новим Роком 3

Картинка з Новим Роком 4

Гарна листівка з Новим Роком 5

Гарна листівка з Новим Роком 6

Гарна листівка з Новим Роком 8

Гарна листівка з Новим Роком 13

Гарна листівка з Новим Роком 10

Гарна листівка з Новим Роком 9

Як вітають з Новим роком в різних країнах

Англійці зустрічають Новий Рік «за Біг-Беном». Як тільки Біг-Бен почне голосно бити 12 разів - «З Новим Роком!». З першими звуки бою -відкриваються задні двері, проводжають старий рік, а з останніми - відкриваються головні вхідні двері і Новий Рік запускається.

Діти залишають біля ялинки тарілку з частуванням для Санти та його помічників. А на ранок виявляють подарунки в панчосі поруч з камином або під ялинкою.

У Франції на Новий Рік заборонено дарувати парфуми. Парфум може подарувати тільки чоловік своїй дружині. У цей святковий вечір французи грають в лотерею, де виграють індичку, курку або порося. Під час застілля, до столу подається «Бобовий Король» - це торт або пиріг, в якому є одна квасолина і кому вона попадеться, на того чекає удача весь рік. Дітки з ранку біжать до своїх черевиків, щоб забрати подарунок, який залишив їм Пер Ноель.

У Швейцарії заведено зустрічати Новий Рік в світлому будинку та в світлому одязі. Вулиці так само мають бути освітлені. А королева світла Лючія дарує подарунки. І не тільки дітям, а й дорослим і домашнім тваринам.

Новий Рік в Іспанії проходить не надто яскраво. Вони прикрашають місто гірляндами, готують пару легких закусок та солодощі, багато вина та шампанського. Під бій годинника, вони загадують бажання та швидко з'їдають 12 виноградинок.

Італійці зустрічають Новий Рік у колі друзів. Це у них називається вечеря святого Сильвестра, святкування якого починається о 9 вечора. На столі обов'язково мають бути присутніми сочевиця, свинина, ікра та горіхи. Сочевиця символізує гроші. Вони ставлять на підвіконня гроші або запалюють свічки, для сприятливого року.

Італійці одягаються в червоне та купують багато нових речей. А старі викидають. Раніше викидали з вікна, але через численні травми цю традицію заборонили.

У Китаї Новий Рік зустрічаю дуже весело. На вулицях карнавал, стріляють петарди, вбираються у драконів. У костюмах та прикрасах завжди багато червоного - це відганяє злих духів. Вечерю готують до вечора, щоб за пару годин до настання Нового Року не користуватися ножем та ненароком не відрізати вдачу або щастя. За фен-шуєм сім'я розвішує картинки з зображенням своїх бажань. Рік прийде, побачить і виконає.

Кожна країна святкує це свято по-своєму, але саме свято - об'єднує нас всіх. Хоча б його наявністю. З Новим, з наступаючим на п'яти, Роком!

Читайте також: