Вітання з днем народження в прозі 2

Вітаю з черговим днем народження! Нехай відкриються всі двері перед тобою і будуть доступні всі дороги. Вітання з Днем народження в прозі 2Доля буде прихильною до тебе, я домовився!

Вітання з днем народження

 

Бажаємо, щоб життя твоє нагадувала веселку. Краси від червоної троянди, енергії від апельсина, тепла від жовтого сонечка, спокою від зелені трави, безтурботності від блакитного неба, глибоких і справжніх почуттів від синіх хвиль океану і стійкості від фіалки!

Вітання з днем народження

 

Згадай дитинство! І в свій день народження повір у казку, і тоді всі твої добрі мрії обов'язково збудуться, а погані думки назавжди зникнуть.

Вітання з днем народження

 

З днем народження тебе! Бажаю, щоб кожен момент, кожен день і година приносили тобі щастя і були прожиті з користю для тебе! Щоб у твоєму житті з'являлися тільки потрібні речі і відбувалися тільки правильні події!

Вітання з днем народження

Нехай добра усмішка осяє іменинника, а настрій підстрибне в залихвацькому ритмі. А всі бажання, які ти встиг сформулювати, нехай будуть лише десятою частиною від тих, що збудуться.

Вітання з днем народження

З Днем народження! Нехай усі твої починання будуть успішними, друзі - справжніми, а життя - яскравим і безтурботним!

Вітання з днем народження

 

 

Ура - ти з'явилася на світ! Нехай твій День Народження неодмінно подарує тобі кілограми щастя, тонни веселощів і виконання всіх божевільних бажань!

Вітання з днем народження

 

Я довго ламав голову над подарунком для тебе, і вирішив зробити безцінний сюрприз - посміхальну смс. Коли ти дочитаєш її до кінця, ти посміхнешся, і планета посміхнеться разом з тобою.

Вітання з днем народження

 

Збери в День народження чудовий пазл з фрагментів-побажань. І хай не буде в ньому сірого смутку, а лише райдужне щастя, виблискує любов і строката удача!

Вітання з днем народження

 

Сьогоднішній день не випадково наповнений для мене особливим сенсом і радістю. Хочу побажати тобі міцних позицій в справах, позитиву в поглядах і міцного тилу улюбленої сім'ї.

Вітання з днем народження

 

Кожного з нас відвідує свій, особистий новий Рік. Сьогодні це свято в твоєму домі. Зустрічай, радій, веселися! А ми підхопимо - не сумнівайся!

Вітання з днем народження

 

Я сердечно бажаю тобі успішного виконання непростої, але головної життєвої задачі: зуміти серед нескінченної мінливості днів не втратити самого себе.

Вітання з днем народження

 

День народження - це час збору позитивних емоцій на цілий рік вперед! Бажаю тобі назбирати сьогодні стільки таких емоцій, скільки вистачить на те, щоб кожен новий день був яскравим і незабутнім!

Вітання з днем народження

 

Кажуть, що в День народження задумане бажання збувається, якщо задути всі свічки на святковому торті! Тож став в торт одну велику свічку і сміливо загадуй лише одне - виконання всіх своїх бажань!

Вітання з днем народження в прозі

 

Не буває такого, щоб у людини було все й відразу, тому в твій чудовий день народження бажаю:
- злетів без падінь;
- любові без болю;
- прихильності без втрат;
- дружби без зрад;
- достатку без обману;
- здоров'я без ліків;
- успіху без меж;
- драйву без гальм;
- років без ліку;
- щастя без краю!

Читайте також: