Новий рік 2016

Новий 2016 рік – високосний

Новий рік 2016Чого чекати в новому році, та як можна привітати з новим 2016 роком?
2016 рік – рік високосний, а це означає, що в ньому буде не 365 днів, а 366. Нерідко забобонні люди бояться і не люблять високосний рік. Здавна було заведено вважати високосний рік небезпечним і приписувати йому багато небачених бід. Вважалося, що він знаменується неврожаями, хворобами та війнами. В давнину люди були впевнені, що у високосний рік ніби і худоба падає, і дерева засихають, і нові хвороби з'являються, і сімейні чвари починаються. У народі високосний рік називали роком Касьяна, згідно з легендою — злопам'ятного і скупого, який на шляху до Раю відмовився допомогти селянину витягнути воза, який застряг в болоті. Це зробив Микола, який йшов поруч з ним. І мовив тоді Господь: «Благе діло ти зробив, Микола. Будуть люди згадувати тебе два рази на рік — у травні та грудні. А тебе, Касьян, за те, що ти не допоміг, будуть поминати тільки раз на чотири роки». Відтоді настає кожні чотири роки високосний рік - рік недоброго Касьяна.

Однак не до всіх прикмет варто прислухатись. Відмін високосного року від звичайного лише в одному дні. Насправді, ніякої містики і небезпеки в цьому році немає, і щоб розібратися в цьому питані достатньо заглянути в далеку історію складання календарів.
До речі, для любителів різних забобон, нагадаємо, що крім іншого у 2016 році у двох місяцях – у вересні та грудні п’ятниця випаде на 13 число.

Новий 2016 рік – рік мавпи

Китайський гороскоп на 2016 рік обіцяє, що за своєю внутрішньою енергетикою період з 8 лютого 2016 року по 28 січня 2017 року (рік вогняної червоної Мавпи) буде схожий на стрімкий потік людей, подій та емоцій. Ви коли-небудь опинялися затиснутим у натовпі? Виходило у вас рухатися в бажаному напрямку? Напевно ви йшли туди, куди рухалися інші люди, не маючи особливого вибору. Точно так само в рік Мавпи зірки почнуть диктувати людству свої умови і правила гри. Звичайно, будуть і досить сильні знаки, які знайдуть в своїй душі достатньо сміливості і рішучості для того, щоб рухатися проти течії, однак цих сміливців вдосталь поганяє в пінному вирі і потужно протягне по усім прибережним скелям. Думайте самі, чи варті численні синці, забої та садна досягнутого результату. Китайський гороскоп на 2016 рік Мавпи радить нам співати дифірамби «безумству хоробрих», стоячи на порослому зеленою травичкою березі і спостерігаючи за усім на відстані. Повірте, в цей період набагато простіше прикинутися, що вас все влаштовує і не опиратись подіям в житті.

У чому не можна дорікнути Мавпу, так це в банальності і обмеженість фантазії. Ви можете називати покровительку Новий рік 2016 - рік мавпи2016 року егоїстичною, вітряною та ледачою, але в умінні веселитися і веселити оточуючих їй не відмовиш. Для деяких вищі сили організовують зоопарк, до інших приїде цирк, а треті відправляться в експедицію по тропічним лісам. Не дивуйтеся, якщо ви раптом виявите, що світ сповнений контуженых дятлів, товстошкірих бегемотів і вічно сонних лінивців, адже це всього-навсього означає, що Мавпа закинула вас виживати в звіринець. Тим з нас, у кого що не підлеглий, то клоун, а що не діловий партнер, то кровожерний лев, доля подарувала особистий цирк. Що б не відбувалося, наше завдання – зірвати оплески глядачів і не забути взяти з них платню за вхід. 2016 рік Мавпи необхідно прожити яскраво і феєрично, інакше зірки не помітять вашої присутності на Землі і не обдарують своїми благами.

Китайський гороскоп на 2016 рік

Багато знакі Зодіаку в цей рік потраплять в любовні капкани, і це буде дуже нелегкий досвід. Нам доведеться робити вибір між звичною свободою і новими почуттями, причому гороскоп не зможе підказати, яка чаша терезів у підсумку переважить. Деякі з нас віддадуть перевагу відгризти собі шматок серця, щоб вирватися з пастки любовної. Інші вирішать, що в неволі не так вже й погано: вчасно годують, укладають спати. Відносини, які характеризуються взаємними сильними почуттями партнерів, у 2016 році знайдуть нові фарби і межі. Захочеться краще дізнатися кохану людину, а то і приступити до закладення фундаменту спільного. Згідно східного астрологічного прогнозу, 2016 рік Мавпи сприятливий для серйозних кроків і рішень. Мавпа принесе в наше життя творчу любов, яка змушує своїх жертв творити, створювати і самовдосконалюватися, а не ревнувати і скандалити. Це щедрий подарунок з боку богині кохання Венери, адже зазвичай ця інтриганка воліє мучити закоханих, а не обсипати їх можливостями стати кращими. Особливо вдалим рік Мавпи виявиться для сімейних пар, відносини яких встигли устоятися і прийти в гармонію.

З точки зору ведення бізнесу і досягнення кар'єрних висот рік Мавпи не відкриє нам нічого нового. Той факт, що Мавпа благоволить до знаків Зодіаку, які перебувають під заступництвом стихії Вогню, зовсім не означає, що інші опиняться за межами великого бізнесу. Ви зможете досягти успіху незалежно від року вашого народження, просто комусь з нас доведеться докласти трохи більше зусиль.

У рік Мавпи у бізнесменів будуть як злети, так і падіння (покровителька цього періоду взагалі відрізняється мінливим характером), і під час перших важливо не зазнаватись, а під час других – не впасти у зневіру. Навіть якщо все погано і, здається, що папери назавжди залишаться нерозібрані, партнери – необов'язковими, а за вікном вічно висітиме ця дощова хмарь – не вірте своїм відчуттям. Рано чи пізно і на вашому небосхилі прогляне сонце, яке розжене хмари, головне не втрачати віри у власні сили. Те, що світило в даний момент гріє протилежний бік земної кулі, не означає, що ви в чомусь гірші або слабкіші. Це простий закон природи: коли щастить одній людині – не щастить іншій, але в кінцевому підсумку все приходить до закономірного балансу. 

Читайте також:
 Привітання з Новим роком 2016