Як розбагатіти з нуля і здійснити свої мрії

 

Обережно! Ця інформація може змінити ваше життя назавжди!

Як розбагатіти

Просто і без води. Покрова система.

Зміст:

 • 1. Віра
 • 2. Формуємо капітал або заплати собі
 • 3. Як збільшувати Заощадження - різницю між доходами і витратами?
 • 4. Капітал, фундамент, інвестиції
 • 5. Підсумок
 • 6. Як підвищити рівень фінансової грамотності?

1. Віра

Ви дійсно вірите у те, що ви, скажімо, через 5 років можете стати багатим? Ну, от, реально? Що ви будете ходити у дорогому вбранні, їздити на розкішному авто і жити у власному будинку на березі моря? 

Ні, ні, зараз не про ту віру, коли ви просто мрієте про це, а про ту, коли маєте логічну, міцну, обгрунтовану впевненість, що це дійсно реально, коли ви знаєте що робити і все залежить виключно від вас!

Ось ця віра у реальність стати багатим і здійснити свої мрії і є найголовнішим! 

Чому? Бо маючи таку впевненість, ви автоматично відкидаєте все зайве у вашому житті і концентруєтесь на тому, що важливо!

Курити? Це мене позбавляє грошей і сил на шляху до мети. Грати в ігри і серфити в фейсбуці та інстаграмі? Це краде мій час, та і взагалі є набагато більш цікавіші і корисніші заняття!.. 

І це все відбувається легко і невимушено, якось навіть само собою, якщо ви маєте обгрунтовану віру у досяжність результату! 

Без такої віри, подолати шлях до заможності буде дуже важко, а то й неможливо!

Сподіваємось, що дочитавши цю статтю до кінця, ви зможете повірити у реальність стати багатим, повірите у власні сили і зрозумієте, що насправді все залежить тільки від вас!

2. Формуємо капітал або заплати собі

Як сформувати капітал

Багатство - це ваш капітал. Капітал - це ті гроші, які ви маєте на цей момент. То де ж їх взяти? 

Давайте розглянемо просту формулу: 

Дохід - Витрати = Заощадження

 • Д - дохід
 • В - витрати
 • З - заощадження, різниця між доходами і витратами

Ваш капітал формується з різниці між доходами і витратами! Давайте розглянемо, які тут можуть бути варіанти?

 • Заощадження<0 Якщо ви витрачаєте більше ніж заробляєте, то, вибачте, ви - банкрут! Можливо не зараз, можливо не зразу, але ця стратегія рано чи пізно призведе до того, що ви збанкрутуєте!
 • Заощадження=0 Якщо ви витрачаєте все, що заробляєте, то ви бідний і будете таким, навіть якщо зараз ви заробляєте дуже добре. Це - стратегія бідності!
 • Заощадження>0 Якщо ви витрачаєте менше ніж заробляєте, то ви щось відкладаєте! Але тут можливі варіанти!

            1. Ви відкладаєте на щось: на машину, на квартиру, на чорний день і т.д. Назбирали - витратили і знову З=0! Це та ж сама стратегія бідності, варіант лайт!

    2. Ви відкладаєте, формуючи капітал! О! Ви формуєте капітал, який дозволить вам заробляти ще більше! Це єдина стратегія успіху і багатства!

Ця, здавалось би очевидна річ, насправді не є такою вже очевидною для більшості наших громадян. Те, що в єврейських сім'ях передається з покоління в покоління, те, що в країнах Заходу розуміє кожен сантехник і кожна офіціантка, для багатьох з нас стає справжнім відкриттям!

Цього не навчають в школі, це витравлено з наших батьків і про це не говорять з друзями!

Заощаджуйте! Формуйте капітал з того самого моменту, як ви заробили перші гроші!

Не важливо скільки ви заробляєте! Не важливо де і ким ви працюєте! Відкладайте мінімум 10% свого доходу щомісяця! Мінімум! 

Та з чого його відкладати??? І так не вистачає навіть на необхідне! Відповідь одна - відкладайте! 

Заробляєте 10 тис? Уявіть, що ви заробляєте 9! Може таке статися? Може! Ця різниця не зробить вас ані біднішим, ані багатшим! Але перший крок на шляху до багатства буде зроблено!

Ну, добре. Отримаю зарплатню, сплачу комуналку, зроблю необхідні витрати і якщо щось залишиться, то відкладу.

Стоп! "Спочатку заплати собі!"

Ви працювали цілий місяць і відразу побігли і заплатили комусь: державі, власникам продуктових магазинів і магазинів одягу... а собі? Ви нічого не залишили собі! 

Спочатку заплатіть собі, а вже потім розраховуйте витрати, виходячи з того, що залишилось. Ось єдина правильна стратегія!

Ну і коли я розбагатію, відкладаючи такі суми? 

Спокійно. Читаємо далі!

Читайте також: