Привітання з днем ангела Мар'яна

День ангела Мар'яни. Іменини Мар'яни.

2 березня: Маріамна (Марія, Мар'яна), сестра святого апостола Пилипа

22 червня: Маріамна (Мар'яна), мучениця

Картинки привітання з днем ангела Мар'яна

Картинки привітання з днем ангела для Мар'яни

Картинки з днем ангела Мар'яна

 

 

Картинки з іменинами Мар'яна

Привітання з іменинами Мар'яна

Листівки з днем ангела Мар'яна

Характеристика імені Мар'яна

З раннього віку Мар'яна спокійна і слухняна. Вона відмінно вчиться в школі і в цілому вкрай рідко приносить батькам проблеми. Маля з задоволенням і дуже відповідально виконує всі доручення дорослих, активна, але в міру, багато часу проводить з татом.

Мар'яна полюбляє читати, грати з ляльками та іншими іграшками або просто мрійливо дивитися у вікно. А ось відносини з однолітками у неї складаються непросто. Їй важко знаходить спільну мову з хлопцями, тому дівчинка часто просто уникає будь-якого спілкування з ровесниками і проводить максимум часу в наодинці.

Вже доросла дівчина виявляється дуже привабливою для протилежної статі. Вона щодня чує компліменти і буквально відбивається від бажаючих познайомитися. Правда, підвищена чоловіча увага доставляє Мар'яні лише дискомфорт, адже в дитинстві їй часто так і не вдається навчитися спілкуватися з хлопчиками. Завоювати серце дівчини зможе лише найбільш наполегливий і щиро закоханий в неї чоловік.

Перше сильне почуття кардинально змінює поведінку Мар'яни. Вона повністю віддається серцевим поривам і може швидко втратити голову від закоханості. Якщо батьки не схвалять її вибір, дівчина з легкістю піде з дому або просто відразу ж вийде заміж за обранця. Навіть після двотижневого знайомства.

Якщо Мар'яна любить чоловіка без відповіді, то вона буде робити все можливе, щоб стати його супутницею. На час захоплена дівчина забуде навіть про свою гордість. Уваги вподобаного чоловіка вона почне добиватися будь-якими способами.

Доросла Мар'яна має гарну зовнішність, хитра, розважлива, практична. Якщо випробувати сильне щире почуття їй не вдалося, то жінка може вийти заміж за розрахунком. В будь-якому випадку у стосунках такі дівчата поводяться дуже емоційно. Мар'яна любить викликати в своєму чоловікові ревнощі, фліртуючи з іншими представниками сильної статі. Часто вона робить це, щоб перевірити почуття чоловіка і дочекатися від нього емоційного сплеску. Щоб після таких витівок панянки сім'я не розпалася з нею має бути сильна людина, здатна приборкати палкий норов красуні.

Дійсно щасливою Мар'яну робить успішна кар'єра. Такі жінки не здатні насолоджуватися зануренням в побут і материнством. Їм постійно необхідно відчувати себе значущою в суспільстві і доводити свій високий професійний рівень. Для Мар'яни непросто поєднувати роботу і сім'ю. На цьому грунті у неї часто виникають конфлікти з чоловіком. Активно просуваючись кар'єрними сходами, дівчина може повністю закинути домашні справи, а виховання дітей довірити няні.

Мар'яна дуже емоційна. Спокійному життю і гармонії заважають часті перепади її настрою. Це відбивається і на здоров'ї дівчини. Найслабші місця в її організмі - нервова система, серце і судини. Щоб захистити себе від проблем зі здоров'ям, власниці обговорюваного імені потрібно навчитися опановувати свої емоції, контролювати спалахи агресії, які періодично виникають.

У Мар'яни рідко бувають справжні друзі. Дівчина не вміє вибудовувати близькі і довірчі відносини. Особливо з подругами.

Читайте також:

Мар'яна - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Мар'яна!