Барбі і Кен влітку

Ігри Барбі

 Гра для дівчаток русалка Барбі  Гра Барбі в модному журналі  Гра для дівчаток Барбі лікар
 Русалка Барбі Барбі в модному журналі  Барбі лікар

Гра Барбі і Кен влітку

Неповторну весільну пару склали наші неперевершені персонажі: чарівна лялечка Барбі і стрункий брюнет Кен. Вашій увазі дорогі учасники пропонується чудова гра Барбі і Кен влітку. У хлопців відшуміла гучне весілля, порадували молодят приємні і дорогі подарунки і грошові конверти. Так що молодята одноголосно вирішили провести медовий місяць, щонайменше, на Курильських островах, щоб насолодитися життям, спілкуванням і один одним. Побалувати себе улюблених відпочинком на океанському узбережжі, прийняти безболісну ступінь засмаги, до межі оздоровити організм, втомлений за зимовий період часу і, звичайно ж, насолодитися прогулянками при Місяці і численними екскурсіями.
Молода закохана парочка з задоволенням відправиться в тривалий круїз на кораблі, щоб побачити небачені краси планети Земля. Ці і багато інші розважальні заходи заплановані в путівці. Тому хлопцям потрібно ретельно підготуватися до від'їзду і зібрати валізи, помістивши туди самі потрібні і затребувані речі і предмети. Виходячи з цього, діточки, вам пропонується почесна роль: бути в грі продюссором і керівником зборів для подорожі під час медового місяця. Не баріться, а включайтеся в процес, без вас може не відбутися чудовий відпочинок. Адже ви бажаєте щастя чарівної парочці? Я і не сумнівалася. Тоді приступимо!
Першим ділом для нареченого і нареченої необхідно зробити кілька покупок, щоб оновити особистий гардероб. Адже хлопці повинні гармоніювати один з одним не тільки на душевному рівні, але і в плані одягу і нарядів. Тому нам належить підібрати вишукані і оригінальні одягу, як для принцеси, так і для її чоловіка. А для цього відкривайте всі неповторні вкладення, представлені в унікальній грі Барбі і Кен влітку, а найкращі зразки давайте на примірку. І якщо комплект сподобатися, чи можна його відкладати на оплату. Також тут ви можете знайти і підібрати стильні головні убори, окуляри і сумочки, взуття і пляжні приналежності, а також тен від сонця. Не забувайте також про прикраси та інші аксесуари. Тому що принцеса має бути неповторно чудовою і завжди залишатися нею у всіх життєвих ситуаціях. Зробивши всілякі покупки, приступайте до пакування валіз, тому що виліт має незабаром відбутися. Вдалого відпочинку!