Дівчата Еквестрії: прибирання у класі

Ігри дівчата Еквестрії

 Поні елементи гармонії  Манікюр Раріті для дівчат  Легенди Вічнозеленого лісу - Рейнбоу Деш
Поні елементи гармонії   Манікюр Раріті Легенди Вічнозеленого
лісу - Рейнбоу Деш
 

Гра дівчата Еквестрії: прибирання у класі

Як і в будь-якій загальноосвітній школі, учні бувають різні: дисципліновані та не дуже, виховані та не зовсім, старанні і акуратні. Але в нашій грі Дівчата Еквестрії: прибирання у класі ми зустрінемося з такими особами, які ще не навчилися цінувати та берегти свої шкільні приналежності, а також акуратно складати їх на місце. Ось ми й допоможемо їм зробити цю не важку, але обов'язкову річ. Тому налаштуйтеся на те, щоб показати приклад усім тим особистостям, які не поважають кошти своїх батьків, витрачені на придбані шкільного майна. Тому ми рекомендуємо вам неодмінно зіграти в цю корисну гру з метою навчитися практично та економно ставитися до свого майна.

Ви згодні? Отже, на ігровому екрані ви побачите шкільний клас, у якому енергійні дівчата граються замість того, щоб збиратися додому. Допоможемо їм скласти письмові аксесуари до рюкзака та прибрати шкільний кабінет після занять. Скористаємося у грі Дівчата Еквестрії: прибирання у класі, комп'ютерною мишкою, і зберемо всі олівці та ручки до портфеля, стопки підручників та зошитів теж мають зайняти належне їм місце. Всі книги кабінету мають стояти на поличках, сміття складайте у визначене для нього місце. Якщо побачите ще якісь недоліки, то не проходьте повз, а повертайте все до початкового стану, бо чистота та порядок мають панувати у кожному навчальному закладі.

Ну, а після проведених заходів не забудьте зробити вологе прибирання кабінету. Для цього скористайтесь щіткою та вологою серветкою і повитирайте на поверхнях всі плями, а підлогу ретельно вимийте миючим засобом. Бо після вас приміщення ще буде займати наступний клас. Гра про прибирання класу дівчатами Еквестрії корисна та повчальна, бо вона навчає всіх дітей правилами поведінки у громадських місцях.