Гонки на драконах Евер Афтер Хай

Ігри Евер Афтер Хай

 Манікюр Евер Афтер Хай  День народження Рейвен Квін  Дачес Свон з Евер Афтер Хай
 Манікюр Евер Афтер Хай День народження
Рейвен Квін
Дачес Свон з
Евер Афтер Хай
 

Гра гонки на драконах Евер Афтер Хай

Вітаємо вас у яскравому світі Евер Афтер Хай! Тут з’явилися дракони, які підшукують для себе маленьких вершниць. А все тому, що починаються Гонки на драконах! Ця подія викликає величезне захоплення всіх учнів Евер Афтер Хай. Але свято засмучує той факт, що разом з його початком втекла Зла королева, яка має намір захопити школу. Тепер найвідомішим школярам треба не лише брати участь у гонках, але й займатися порятунком школи.
Також до школи Евер Афтер Хай повернулася сама Білосніжка, яка і оголосила про початок змагань під назвою Ігри драконів! Могутні дракони самостійно обрали собі чотирьох вершниць – Епл Вайт, Дарлінг Чармінг, Холлі О’хара та Рейвен Квін.

Як грати у Евер Афтер Хай гонки драконів

Ваше завдання полягає у тому, щоб керуючи драконом, задавати йому правильний напрямок, та виконувати необхідні завдання. Від початку гри буде доступна лише Епл Вайт, а інших дівчат Евер Афтер Хай ви зможете відкрити, лише зібравши під час гри певну кількість кристалів. Також за допомогою цих кристалів ви зможете зробити різноманітні покращення дракона. Під час гонок на вас буде чекати багато різноманітних перешкод, які вам треба буде оминати. Треба бути дуже уважним та обережним, щоб перемогти у Іграх Драконів!