Крижане серце: Ельза і Анна

Ігри Крижане серце

 Снепчат Ельзи з Крижаного серця  Онлайн гра Нова зачіска Ельзи  Гра для дівчат Ельза у стайні
Снепчат Ельзи з
Крижаного серця
 
 Нова зачіска Ельзи  Ельза у стайні

Гра Крижане серце: Ельза і Анна

Ми раді запросити Вас, дівчатка, щоб пограти в нову, чудову і цікаву гру, засновану на пригодах героїнь з Крижаного серця Уолта Діснея. Звичайно, ви вже скучили за новими пригодами принцес Анни та Ельзи. У сьогоднішній грі ви побачите, що сестри іноді люблять пожартувати одна над одною. Звичайно, смішно тільки для однієї з них. Після сьогоднішньої гри Анна не буде надто задоволена, в чому ви самі скоро переконаєтесь. Вже через кілька днів у королівському бальному залі відбудеться велике свято. На цю церемонію король разом з королевою запросили жителів Ерендела. Серед гостей буде також Крістоф, в якого Анна шалено закохана. Вона хоче справити на нього якнайкраще враження і одягнутися в найкрасивішу сукню, яку має у своїй королівській вбиральні. Ельза, навпаки, хоче зірвати її плани, та прийняла рішення заморозити її одяг!
Використовуйте магію снігу та льоду і заморозьте сукні сестри! Ви маєте чаклувати тільки в моменти, коли Анна зайнята чимось іншим. Наприклад, коли вона буде робити собі манікюр, розчісувати волосся або думати про поцілунок зі своїм коханим робіть чергове заклинання. Проте потрібно бути обережним, бо Анна будь-якого моменту може розвернутися, коли їй прийде чергова думка про те, яку сукню обрати. Вас перед цим попередить, знак оклику, який буде видно над принцесою. У такі моменти як можна швидше припиніть свої чаклування та почекайте іншої зручної нагоди!
До речі, натискаючи на значок у верхньому правому куті, ви можете зберегти собі картинку з цієї ігри для дівчаток або роздрукувати її.