Кухня Сари: Жахливі ласощі

Ігри Кухня Сари

 Гра для дівчаток Ротоло зі шпинатом  Піцца бургер на кухні Сари  Яєчні бананові тарталетки
 Ротоло зі шпинатом Піца бургер на
кухні Сари
 
Яєчні бананові
тарталетки
 

Гра Жахливі ласощі на кухні Сари

Гра Жахливі ласощі на кухні СариПропонуємо пограти в чудову гру для дівчаток. Гра кухня Сари «Жахливі ласощі» допоможе дівчаткам стати справжніми кулінарами-кондитерами. Хто з дитинства не захоплювався маминої випічкою? Вона така смачна! А як хочеться здивувати своїх друзів чимось смачним і в той же час оригінальним! Сара допоможе вам здолати всі секрети смачної та солодкої кухні. Тепер до чаю або чашки кави вам буде чим здивувати своїх друзів. Сара пропонує вам спочатку прочитати уважно кулінарний рецепт, а потім приготувати смачне частування. Гра запрошує вас до чарівної кухні. Чому чарівної? Відкрийте запропоновану куховарську книгу і ви самі в усьому переконаєтеся. Ви знаєте, як приготувати «відьомські пальці»? Якщо ні, то вам обов'язково треба пограти, щоб до свята Хелоуіну ви могли приготувати тематичні страви. Усі чари кухні ви зрозумієте, коли пройдете всю гру до кінця.

Як грати у кухню Сари «Жахливі ласощі»

Гра підказує, що треба знайти на кухні. Праворуч на екрані виникають предмети, які ми шукаємо на кухні. Шукати треба всюди. У холодильнику, в буфеті, на полицях, в шафці. Будьте уважні і ви знайдете те, що шукайте. Для більш швидкого пошуку можете уважно прочитати рецепт і запам'ятати інгредієнти. Якщо предмет знайдений правильно, гра відзначає його зеленої галочкою у переліку предметів. Всі знайдені предмети виставляємо на стіл (гра підкаже й тут). Коли все знайшли, в правому куті екрану виникне візуальна інструкція, як правильно змішати знайдені інгредієнти. Поетапно ви дійдете до фіналу. Гра запропонує вам спекти страви в духовці та остудити їх у холодильнику, якщо це необхідно за рецептом. Не забувайте тільки, що електричний міксер потрібно використовувати акуратно та берегти пальці, а духовка може бути гарячою і можна обпектися.
Кожен рецепт - це певний рівень. Приготувавши одне частування, гра повідомляє, що рівень пройдений і вам пропонують інший рецепт. Гра веде облік часу, який ви витрачаєте на приготування. Чим швидше приготуєте, тим більше бонусів вам буде нараховано. Гра дуже реалістично прописана. Для управління знадобиться миша і вашу увагу. Все оформлено досить барвисто, страви оформлені оригінально і апетитно. Так і хочеться спробувати, що вийшло! Надалі, коли освоїте всю гру кухні Сари, можете спробувати це все приготувати на реальній кухні разом з мамою. Це буде ваш індивідуальний рецепт. Смачного!