Мода Анни та Ельзи

Ігри Крижане серце

 Гра для дівчаток Ельза на кухні  День народження: Крижане серце  Анна та Ельза в кіно

Ельза на кухні

День народження:
Крижане серце
 
 Анна та Ельза в кіно

Гра мода Анни та Ельзи

У Новому році наші принцеси у грі мода Анни та Ельзи запрошені однією компанією для демонстрації теплого демісезонного одягу. Дівчата сповнені ентузіазму, вирішили, як би то не було, виглядати найбільш привабливими та чарівними особами, бо вони жахливі модниці і знають сенс в останніх тенденціях моди.
Сьогодні ви маєте допомогти дівчатам та створити новий образ у зимовому стилі. Гра розділена на кілька етапів. У перших двох – ви маєте перетворити чудесним чином личка обох героїнь та зробити їм унікальний макіяж, щоб кожна з них виблискувала яскравими тінями та губною помадою, а також сформованим розрізом очей. Ну, а в інших двох етапах програми вам надається унікальна можливість проявити всю свою багату уяву та вбрати красунь у найчудовіший одяг.
Прокручуйте кожну вкладку наданих аксесуарів та знаходьте унікальні моделі і перетворюйте зовнішній вигляд обох принцес у грі мода Анни та Ельзи. Не залишайте без уваги і волосся дівчат, підберіть стильні стрижки, щоб дівчата були щасливі і успішно виконували своє завдання, велично піднімаючись на подіум.