Нічна одягалка принцес Діснея

Одягалки для дівчаток

 Модний шопінг принцес  Стиліст для зірок  Одягалка принцеси аніме
 Модний шопінг принцес  Стиліст для зірок Одягалка принцеси аніме

Гра Нічна одягалка принцес Діснея

Нічна одягалка принцес ДіснеяСьогодні у діснеєвських красунь грандіозна подія. Вони в грі нічна одягалка принцес Діснея запрошені на романтичну вечерю, правда, кожна дівчина зі своїм коханим. Для цього важливого заходу героїні мають створити свій унікальний образ для кожної. Ви не бажаєте прикрасити персонажі за останнім криком моди? Якщо ця затія вам до душі, тоді час розпочати.
В цьому випадку ви набудете колосального досвіду та просто ощасливите відомих дівчат. Отже, милі леді вже всі в рожевих мріях і випереджають думками події. Перетворимо кожну з них по черзі, а для цього вибирайте першу претендентку на приголомшливо чудову красуню, і дійте сміливо.
Останні новинки косметики, вам допоможуть у цьому. За допомогою них оформіть очі та брови, відкоригуйте яскравою помадою посмішку, тіні нехай будуть подвійні, а рум'яна пожвавить обличчя дівчаток. У грі ніяк не обійтися без елегантного та красивого вбрання. Відшукуйте на табло такі варіанти і пропонуйте панночкам, а найунікальніші та стильні моделі суконь одягайте на героїнь. Додайте кольє, сережки, чудову пару взуття та сумочку і ви отримаєте просто королівський шедевр.