Пляжна вечірка принцес

Ігри Принцеси

 Гра для дівчаток принцеса рятівниця  Принцеса Тіана  Гра спляча красуня
 Принцеса рятівниця  Принцеса Тіана  Спляча красуня

Гра Пляжна вечірка принцес

Знамениті та, як завжди неперевершені красуні Аріель, Анна, Ельза та Рапунцель дружать з дитинства. Дівчата полюбляють розважатися на морському бережку та систематично влаштовують пляжні вечірки. Ось і сьогодні вони задумали грандіозний захід перед тим, як відправитися у відрядження в різні частини планети. Щоб ця задумка здійснилася, гра Пляжна вечірка принцес пропонує вам, дівчата, в ній поекспериментувати в приємному процесі. Вам належить прикрасити кожну дівчину в спеціально підібрані тільки для неї унікальні зразки одягу та прикрас, а також купальні приналежності.

Як грати у гру Пляжна вечірка принцес

Тому насамперед слід натискати на героїню гри, а вже тоді для неї будуть з'являтися всі необхідні предмети. Вибирайте дрібнички за вашим смаком та кольором, а також змінюйте зачіски, додаючи прикраси до волосся. Можете додавати легкі шифонові блузи, які захищають від засмаги та парео. Запропонуйте принцесам келихи з коктейлем та трубочками, а також прохолодними напоями з додаванням екзотичних плодів. Підшукуйте зручне взуття та прикраси, сумку і смартфон, щоб в обов'язковому порядку сфотографувати своїх подруг принцес та зробити кілька знімків селфі, щоб пляжна вечірка у грі вдалася, а принцеси отримали насолоду від життя і були щасливі.
Отже, в захоплюючому процесі ви побачите з обох боків екрану полички, на яких до вашої уваги будуть представлені яскраві та оригінальні плавки та ліфи, зачіски та, звичайно, чудова біжутерія. Вам належить творчо попрацювати, підбираючи гідні поєднання костюмів. Клацайте мишкою на потрібних папках та на принцесах з'являться красиві зразки одягу. Потім приступайте до зачіски, де ви знайдете багато унікальних та стильних стрижок з різним забарвленням волосся.