Принцеса Місяць

Ігри дівчата Еквестрії

 Поні елементи гармонії  Манікюр Раріті для дівчат  Легенди Вічнозеленого лісу - Рейнбоу Деш
Поні елементи гармонії   Манікюр Раріті Легенди Вічнозеленого
лісу - Рейнбоу Деш
 

Гра принцеса Місяць

Принцеса Місяць зібралася на бал. Але, як і зазвичай, вона дуже соромиться і не хоче нікого лякати. Допоможи їй з вибором вбрання. Одягни її так, щоб всі поні Еквестрії захотіли з нею подружитися і не боялися її надто грізного та похмурого характеру. Не забувай лише, що вона принцеса: засмучувати її не варто.

 Для початку гри натисніть «Play». У діалоговому ігровому меню, а саме у лівому стовпчику, є овальні картинки. Якщо натиснути на них, то у правому стовпчику з'явиться відповідний одяг або налаштування зміни зовнішнього вигляду. Якщо під цими налаштуваннями з’являються цифри в колах: це вибір кольору того чи іншого елемента, наприклад, зачіски або хвоста. Щоб щось одягти або змінити, затисни річ лівою кнопкою миші та перетягни її на принцесу Місяць. До речі, ти можеш змінювати задній фон на день та ніч, щоб підібрати для принцеси денне та вечірнє вбрання. Для цього натисни на овальну кнопку з зображенням фотознімків, вона знаходиться ліворуч від кнопки «More Games».

Коли закінчиш, натискай «SHOW» - Принцеса Місяць постане перед тобою у всій красі обраного вбрання. Ти можеш зберегти або роздрукувати малюнок, щоб показати своїм подружкам свої здібності з одягання принцес!