Шопоголік у Лондоні

Одягалки для дівчаток

 Одягалка весілля Рапунцель  Модні вихідні на оцінку  Одягалка Флори з Вінкс
Одягалка весілля
Рапунцель
 
Модні вихідні на оцінку   Одягалка Флори з Вінкс

Гра Шопоголік у Лондоні

Гра шопоголік в ЛондоніЗайматися шопінгом можна не тільки в Парижі чи Мілані, але і в Лондоні, саме цим і належить зайнятися всім користувачам, для того щоб створити унікальний образ, від якого б захопило дух. На початку гри Шопоголік в Лондоні необхідно вибрати одну з трьох моделей, враховуючи, що кожна з цих дівчат обладає особливою харизмою та неймовірною красою. Тепер перед гравцями постане питання, яке ім'я дати героїні гри, вказати її вік та обрати для неї знак зодіаку. Тепер можна сміливо вирушати за покупками, але для початку необхідно ознайомитися з лімітом кредитної картки, а також витратами та залишками. У грі потрібно не просто купувати речі, але й виконувати різні завдання, для того щоб мати можливість відкривати доступ до нових стильних магазинів. Для героїні гри будуть приходити повідомлення, у яких будуть вказуватися фасони та кольори вбрання, а також подія, для якої воно обирається.

За допомогою карти легко знайти потрібну адресу та вирушити на шопінг. У гардеробі можна одягти потрібну сукню чи костюм, а вже після відвідин, можна отримати оцінки за виконання завдання. Безліч завдань з найрізноманітнішими вимогами, які часом дивують, зможуть підкорити всіх без винятку гравців. Безліч найрізноманітніших поєднань просто вражають, гравці зможуть поєднувати неймовірні стилі та кольори. Також у грі є можливість стежити за розпродажами, а при бажанні легко здати свої старі речі з уцінкою. Гравцям шопоголіка у Лондоні сподобається проводити час за захоплюючою грою, адже в ній є все, що необхідно для гарного відпочинку, а також для розвитку.

Гравці зможуть дізнатися багато нового з світу моди, ознайомиться з різними стилями, а також дізнатися всі секрети популярності та поєднання. Оформлення гри виконано яскравими насиченими кольорами, що надає всьому ігровому процесу шарму та чарівності, при цьому ані скільки не дратуючи зір любителів одягалок. Музичний супровід підібрано ідеально, а просте управління мишкою дарує можливість усім геймерам без винятку насолоджуватися чудовим шопінгом в кращих магазинах світу, зібраних в одному місці. Гра "Шопоголік у Лондоні" є онлайн додатком, тож користувачі в будь-який момент можуть приступити до виконання завдань і при цьому їм не потрібно нічого завантажувати або встановлювати, головне мати стабільний інтернет. Удачі!