Замок поні

Ігри дівчата Еквестрії

 Гра поні бродилка  Гонки поні  Гра Дружба це диво
 Гра поні бродилка  Гонки поні  Гра Дружба це диво

Гра Замок поні

Гра Замок поніУ цій оригінальній грі кожен бажаючий зможе своїми руками створити казкову листівку з Поні в Королівському замку Кантерлот, розташованому у чарівній країні Еквестрії. Прикрась листівкою стіни своєї кімнати або подаруй барвисту ілюстрацію своїм друзям. Особливо вона сподобається шанувальникам відомого мультсеріалу про красунь поні: Дружба це диво.
Готову кольорову листівку можна не тільки зберегти на довгу пам'ять, але і тут же роздрукувати за допомогою кольорового принтера.

Як грати в гру Замок поні?

Відразу після запуску гри учасник зможе переглянути невеликий навчальний ролик, в якому наочно продемонстровано, як грати в цю гру. Перед нами чистий білий аркуш паперу, але вже зовсім скоро на ньому заживуть своїм окремим життям казкові герої "Мій маленький поні".
Для початку потрібно вибрати фон, на якому вони будуть розташовані. Це може бути чарівний палац, ринок відьом, магічний ліс або багато інших краєвидів. Далі на листівку можна помістити самих маленьких поні та різноманітні прикраси: солодощі, квіти, сердечка, меблі, іграшки і т. д.
Розмір кожного обраного предмету можна легко змінити, виділивши його чорною рамкою, а потім розтягнувши її межі або, навпаки, зменшивши їх.
Управління: керувати своїми діями тут можна за допомогою мишки. Рухаючи курсором по екрану, гравець вибирає вподобані аксесуари для листівки та, утримуючи їх натисненням правої кнопки миші, пересуває обрані предмети в потрібну частину зображення.