Аметист Стар з Еквестрії

Ігри дівчата Еквестрії

 Ігри Рейнбоу Деш  Ігри Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек
 Рейнбоу Деш  Твайлайт Спаркл  Поні Еплджек

Гра Аметист Стар з Еквестрії

Ось нарешті оголосили, що в головному залі школи Кантерлот буде проходити рок вечірка. Цієї події чекали всі, починаючи від провідних рок виконавців та закінчуючи незначними їх фанатами. Гра – дівчата Еквестрії — Аметист Стар хоче нас познайомити з однією з них. Дівчина досить таки сором'язлива і за своїм складом характеру не звикла виставляти себе на показ, мов картинку.
Але, ви милі мої, прекрасно розумієте, що кожній поважній особі дуже хочеться бути найкращою та найкрасивішою на балі маскараді. Як ви думаєте, у неї здійсниться заповітна мрія? Обов'язково, якщо ви їй запропонуєте свої послуги візажиста, стиліста та модельєра! Включайтеся швидше в процес і починайте робити чудодійні маніпуляції.
Клацайте мишкою на кожному пункті гри та обов'язково знайдете вишуканий одяг з суконь та кофтинок, спідничок та штанців. А потім кардинально змініть її зовнішність, зробивши гідний макіяж та створивши стильну зачіску. Пам'ятайте, що все має бути яскравим та барвистим. І ще одна деталь: у нашої милої особи має бути відзнака у вигляді трьох діамантових зірок на щоці. Тому гра дівчата Еквестрії — Аметист Стар втягне вас з головою у свої процедури, і ви не пошкодуєте. Удачі та приголомшливих результатів!