Дівчина Лемон Зест

Ігри дівчата Еквестрії

 Черілі в стилі Рок  Одягалка Санні Флер  Гра Аметист Стар з Еквестрії

 Черілі в стилі Рок

 Одягалка Санні Флер  Аметист Стар з Еквестрії

Гра Дівчина Лемон Зест

Ця мила особа теж представляє одну з дівчат Еквестрії. Про неї мало хто знає, бо вона нещодавно стала нею, але гра – дівчата Еквестрії — Лемон Зест допоможе нам ближче познайомитися з нею. Наша героїня обдарована особа і чудово катається на роликах. Тому кришталева академія, де вона навчається, обрала саме її кандидатуру, щоб захищати честь навчального закладу.
Тільки їй не вистачає другого основного компонента, який супроводжуватиме успіх та відмінний виступ. Мова йде про гідний одяг. Спортивні примірники штанців та шортів, майок та футболок представлені в великій кількості і вам тільки варто комбінувати одні елементи з іншими та робити оригінальні поєднання, з метою, щоб і нашій персоні теж сподобалася ваша робота, і вона вибрала б один найкращий варіант спортивного літнього костюма.
Також не забудьте про зачіску, вона теж має бути модною, але з короткою стрижкою. Тепер переходимо до взуття. Оберіть найбільш міцні та зручні кросівки і шкарпетки, а також окуляри, бейсболку та рукавички. Не забудьте про налокітники та наколінники, в разі чого ці частини тіла будуть надійно захищені у цікавій грі дівчата Еквестрії - Лемон Зест.