Барбі з принцесами

Ігри Барбі

 Історія кохання Барбі  Барбі - королева краси  Барбі мода
 Історія кохання Барбі  Барбі - королева краси  Барбі мода

Гра Барбі з принцесами

У далекому дитинстві наша прекрасна героїня гри Барбі з принцесами, мріяла стати знаменитою танцівницею і тому батьки віддали дитину до секції фігурного катання. Дівчинка виявляла неабиякі здібності і була визнана найкращою виконавицею серед юних танцівниць. А коли вона досягла повнолітнього віку, то стала підходити впритул до здійснення своєї заповітної мрії.
Ось і сьогодні вона буде виступати з дебютом у великому залі оперного театру столиці. З такої нагоди дівчині потрібно вбратися як слід. Тому вона дуже просить вас про допомогу, щоб ви їй зробили декілька послуг, без яких Барбі не зможе бути настільки красивою та чарівною, як вона уявляє собі.
Для цього відкривайте гардероб та виймайте всі запропоновані варіанти одягу та приміряйте їх на нашу фігуристку, а найкращу сукню нехай вона залишить на собі та помилується в дзеркало. Подібної вона ще не бачила. Тепер намагайтеся до неї підібрати найбільш ексклюзивні прикраси. Тепер треба підібрати відповідні ковзани, щоб їй було зручно кружляти, як кольоровому сяючому метелику разом з принцесами.