Одягалка ляльки Барбі

Ігри Барбі

 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі  Барбі з принцесами
 Бродилка Барбі у школі  Одягалка весілля Барбі   Барбі з принцесами

Гра одягалка ляльки Барбі

Гра Одягалка ляльки Барбі надасть вам унікальну можливість познайомитися з однією з цікавих її властивостей. Коли настає ніч, наша принцеса оживає і починає перетворювати свою зовнішність та прикрашає себе нарядами. Вам цікаво побачити живу ляльку Барбі? Тоді негайно приступайте до ігрового процесу.
Саме зараз дівчина стоїть перед дзеркалом в розгубленості і не знає, що їй одягнути. Ви нагодилися вчасно. Давайте допоможемо спокусниці знайти найвишуканіше вбрання з усіх наявних на табло екрану гри, щоб дівчина стала найчарівнішою та приголомшливо чудовою, бо на неї чекають нічний бал та зустріч з принцем, яку вони з нетерпінням очікували.
Давайте надамо можливість нашій закоханій парочці зустрітися, насолодитися спілкуванням один з одним та висловити свої почуття і емоції, а потім призначити день заручин. Ви ж не проти? Тоді почнемо! Спочатку підберіть зачіску, а потім зробіть гідний макіяж, використовуючи новинки парфумерії. Ну і закінчимо процес гарним кольє та сережками. Додайте пару кришталевих черевичок та білі ажурні рукавички, тоді героїня одягалки ляльки Барбі буде найчарівнішою на балу.